Francuskie Perfumy Nr 80

Zapach inspirowany Katy Perry – Killer Queen

19,00 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Życie pełne wrażeń!

Kochasz intensywne życie, a nuda jest najgorszym, co może Ci się przytrafić. Jako kobieta pragniesz każdego dnia odczuwać barwną paletę uczuć, ponieważ wtedy wiesz, że wszystko jest w należytym porządku. Twoim drugim imieniem jest swoboda, ponieważ kochasz łamać panujące schematy. Sięgnij po nasz odpowiednik Katy Perry – Killer Queen i poczuj się w pełni wyzwolona! Kompozycja tych perfum to prawdziwe wybuchowe połączenie dlatego, jeżeli pragniesz podbijać serca innych ludzi, to otul się w ten pociągający zapach. Zaintryguj swoje towarzystwo swoją osobą poprzez podkreślenie największych atutów, jakie posiadasz. Pamiętaj, jesteś wyjątkowa, dlatego daj poznać się światu jeszcze wyraziściej.

Miłośniczka zabawy!

Zamiennik z numerem 80 to intrygujące połączenie najwyższej jakości składników na rynku, dlatego otrzymujesz gwarancję satysfakcji w niewygórowanej cenie. Francuskie perfumy inspirowane zapachem Katy Perry – Killer Queen to zapach na dzień i na wieczór. Idealnie sprawdzi się dla kobiet, które kochają słodką zabawę i nie boją oddać się w wir szalonej nocy. Odpowiednik to kwiatowo-owocowy zapach gourmand, który świetnie utożsamia się z nutami zapachowymi markowego produktu. Nutami głowy są Śliwka, bergamotka i leśne owoce; nutami serca są jaśmin wielkolistny, plumeria i celozja; nutami bazy są pralina, drewno kaszmirowe i paczula. Magia życia dopiero się zaczyna!

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: śliwka, bergamotka i leśne owoce

Nuty serca: jaśmin wielkolistny, plumeria i celozja

Nuty bazy: pralina, drewno kaszmirowe i paczula


Internauci szukali również: fm 80 perfumy

020322

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)