Francuskie Perfumy Nr 89

Zapach inspirowany Versace - Vanitas

21,00 zł
Wybierz pojemność
  • 33ml
  • 60ml
  • 104ml
Ilość

  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę! Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 140zł (dla zamówień za pobraniem od 250zł). Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 140zł (dla zamówień za pobraniem od 250zł).
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot. Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Czuj się lekko!

Swoboda i wolność, tak właśnie prowadzisz swoje życie. Jesteś szczęśliwa i radosna, a uśmiech nie schodzi z Twojej twarzy, ponieważ Twoje życie jest wolne od stresu. Żyjesz po swojemu i wiesz, że każdy dzień jest niczym piękne marzenie. Piękną aurę udoskonala fakt, że mamy lato! Sięgnij po odpowiednik Versace - Vanitas i poczuj lekkość w swoim sercu. Niesamowite uczucie niezależności w Twoim sercu sprawi, że zaczniesz marzyć, aby wyjątkowe letnie dni nigdy się nie skończyły. Sięgnij po kwiatowy zapach i ciesz się z poczucia świeżości, które utrzymuje się przez cały dzień. Młodość to piękny czas, dlatego pragniesz mieć go w swoim sercu cały czas… teraz to możliwe!

Radość z życia!

Nasz francuskie perfumy z numerem 89 inspirowane zapachem Versace - Vanitas to doskonały zamiennik markowego produktu, który utożsamia się jego nutami zapachowymi. Odpowiednik wiernie oddaje jego wyjątkowy charakter, dlatego zyskał uznanie wśród młodych kobiet na całym świecie. Zamiennik doskonale sprawdzi się na cieplejsze miesiące oraz podczas nocnych towarzyskich wyjść! Nutą głowy jest lima; nutami serca są frezja i gardenia tahitańska; nutami bazy są cedr Virginia i fasolka tonka. Przepis na delikatne orzeźwienie zamknięty w małym flakoniku!

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: lima

Nuty serca: frezja i gardenia tahitańska

Nuty bazy: cedr Virginia i fasolka tonka

030121

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Zmiana koloru perfum jest naturalnym procesem, który wynika z ekspozycji na światło lub ciepło, a także z procesu starzenia się perfum. Zmiana koloru nie wpływa zazwyczaj na jakość zapachu perfum, chyba że zostały one przechowywane w niewłaściwych warunkach.