OTRZYMAJ 15% RABATU Z KODEM MAMA

Kirke - Tiziana Terenzi (UNISEX)

1 000,00 zł
Wybierz pojemność
  • 100ml
Ilość

  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę! Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka od 126 zł (Orlen Paczka). Darmowa wysyłka od 126 zł (Orlen Paczka).
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot. Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot.

Ekscytująca Melodia Natury

Kirke, Tiziana Terenzi (UNISEX), to esencja magii egzotycznych owoców, która ukazuje się w pierwszej nucie zapachowej. Marakuja, brzoskwinia, gruszka, malina, liść czarnej porzeczki i piasek tworzą ekscytującą melodię, która ożywia zmysły. Ta niezwykła kompozycja to jak pierwszy akord w utworze, który wprowadza nas w fascynujący świat pełen tajemniczych dźwięków.



Romantyczna Konwalia w Centrum Uwagi

W sercu Kirke bije romantyczne serce konwalii, która dodaje nuty delikatności i elegancji. To jak środkowy werset pięknej poezji, gdzie miłość kwitnie w najbardziej urokliwy sposób. Konwalia jest jak nucący dźwięk, który głęboko rezonuje w duszy, pozostawiając niezapomnianą nutę uczucia. W bazie piżmo, drzewo sandałowe, wanilia, paczula i heliotrop harmonizują w zmysłowy, drzewno-waniliowy ślad. To jak finałowa symfonia, która pozostaje w pamięci. Te perfumy otaczają cię ciepłem i głęboką harmonią, zostawiając niepowtarzalny ślad w świecie unikalnych zapachów. Kirke - Tiziana Terenzi (UNISEX) to nie tylko zapach, to prawdziwa melodia natury, która w każdym akordzie opowiada historię uwodzicielskiego piękna i fascynującej magii.



Nuty zapachowe:

Nuty głowy: Marakuja, Brzoskwinia, Gruszka, Malina, Liść czarnej porzeczki i Piasek

Nuty serca: Konwalia

Nuty bazy: Piżmo, Drzewo sandałowe, Wanilia, Paczula i Heliotrop

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

<
Zmiana koloru perfum jest naturalnym procesem, który wynika z ekspozycji na światło lub ciepło, a także z procesu starzenia się perfum. Zmiana koloru nie wpływa zazwyczaj na jakość zapachu perfum.

Opinie o perfumach Kirke - Tiziana Terenzi (UNISEX)