Zestaw Próbek FP Nr 1 - TOP 10 Dla Mężczyzn
L’amour Classic 170 | Zamiennik inspirowany Tiziana Terenzi – Kirkè | Szyprowo-owocowe perfumy uniseks
L’amour Classic 170 to perfumy dla kobiet i mężczyzn, którzy cenią wyraziste, a jednocześnie subtelne aromaty. Nuty głowy marakuja, brzoskwinia, gruszka, malina, liść czarnej porzeczki i piasek wprowadzają owocową lekkość, jak zapachowy powiew w letni dzień, który od razu przyciąga uwagę i budzi ciekawość.
Nuty zapachowe L’amour Classic 170:
- Nuty głowy: marakuja, brzoskwinia, gruszka, malina, liść czarnej porzeczki, piasek
- Nuty serca: konwalia
- Nuty bazy: piżmo, drzewo sandałowe, wanilia, paczula, heliotrop
Kiedy warto sięgnąć po L’amour Classic 170?
- Na dzień i wieczór – aromat wyrazisty, ale subtelny, pasujący do wielu okazji
- Na zimę, wiosnę, lato i jesień – perfumy całoroczne
- Na wyjątkowe chwile – spotkania, randki, eleganckie wyjścia
Dlaczego warto wybrać L’amour Classic 170?
- Zamiennik inspirowany Tiziana Terenzi – Kirkè
- Szyprowo-owocowa kompozycja – uniwersalna, elegancka i świeża
- Trwałość – zapach utrzymuje się na skórze przez wiele godzin
- Poręczna perfumetka – wygodna do torebki i podróży
Podkreśl swoją wyjątkowość z L’amour Classic 170
L’amour Classic 170 to perfumy, które łączą owocową świeżość, kwiatową delikatność i drzewną głębię, tworząc uniwersalny, elegancki zapach dla każdej okazji, który subtelnie otula zmysły i podkreśla Twój indywidualny styl.
French Perfume Sp. z o.o.
ul. Zygmunta Krasińskiego 1/26, 32-300 Olkusz
NIP 637-222-60-05
[email protected]
UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Opinie o perfumach L'amour Classic 170
Opinie (13)
Zamówiłam sporo próbek perfum, ale tylko ta nie przypadła mi do gustu delikatne mówiąc. No nie mogę znieść tego zapachu. Jest tam coś, co mnie odrzuca. Jeżeli oryginał pachnie podobnie, a zakładam, że tak, to nie zapłaciłabym złotówki. Swoją drogą to super pomysł na sprzedaż próbek.mozna zapoznać się z zapachem przed kupnem większego flakonu. Czekam tylko na zamiennik Novellisty Citrus affair ,bo nigdzie nie mogę dostać. Przepadłam po pierwszym psiknięciu. Może się doczekam
świetne!
Zapach przepiękny, słodki, dla mnie pachnie takim świeżym wyjściem spod prysznica ???? ale jedno co mnie zdziwiło zamówiłam wersję tych samych perfum które mają większe zaperfumowanie 24% również z tej samej strony, ale muszę powiedzieć że wersja zwykła z mniejszym zaperfumowaniem jak dla mnie jest o wiele lepsza niż tamta, tamte niestety nic nie bylo czuć nawet od razu po psiknięciu, ale z tej wersji klasycznej jestem ogromnie zadowolona kirke jak i również baccarat ????
Produkty polecane
Producent / Podmiot odpowiedzialny
French Perfume Sp. z o.o.
ul. Zygmunta Krasińskiego 1/26, 32-300 Olkusz
NIP 637-222-60-05
[email protected]
EAN: 5905957660091




