L'amour Classic 628

Zapach inspirowany Paco Rabanne - Lady Million Privé

16,00 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Zamiłowanie do adrenaliny!

Kobieta dla której nie ma tematów tabu, kocha grać w otwarte karty, lubi ludzi, nowe sytuacje… uwielbia adrenalinę.Gra w niebezpieczną grę, przyciąga partnera spojrzeniem i… zapachem. Odpowiedniki perfum Lady Milion Prive od Paco Rabanne są zapachem, który hipnotyzuje, uwodzi, aromat jest zmysłowy i orientalny, wręcz narkotyczny. Przechodząc obok kobiety pachnącej perfumami L’amour Lady Milion Prive, poczujemy ponętne ciepło, będziemy wręcz wyczekiwali na każdy kolejny podmuch wiatru, aby zapach się rozprzestrzenił dając rozkosz naszym zmysłom.

TABU? Nie istnieje!

Jak już wcześniej zostało wspomniane, francuskie perfumy Lady Milion Prive są dla kobiet odważnych, pewnych siebie… uwodzicielek. Chyba każda z nas kiedyś uwodziła… lub miała to w planach? Nuty zapachowe nie zawiodą, są kuszące i jedyne w swoim rodzaju jeśli chodzi o połączenie kompozycji. Perfumy inspirowane od Paco Rabanne otwierają się z nutami drzewnymi w połączeniu z pomarańczą, następnie osładza je wanilia, malina i heliotrop, by na końcu uwydatnić całość ciepłem i słodyczą kakao, miodu i paczuli. Cudowne, oryginalne połączenie. Dla nieszablonowej kobiety.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: kwiat pomarańczy i nuty drzewne

Nuty serca: malina, heliotrop i wanilia

Nuty bazy: paczula, kakao i miód

030822

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)