L'amour Classic 671

Zapach inspirowany Armani - Si Passione

10,90 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Seksowna i niezależna!

Kobieta niezależna, krocząca przez życie swoimi ścieżkami. Zna swoją wartość i nie ma zamiaru tego ukrywać. Nikt i nic nie narzuca jej ograniczeń, ponieważ ona sobie na to nie pozwoli. Wie, że dzięki swojej kobiecej intuicji i pasji do życia może osiągnąć wiele… i ma zamiar po to sięgnąć. Taka kobieta pachnie Armani - Si Passion, perfumy inspirowane zapachem oddają w pełni jej osobowość i styl życia. Perfumy L’amour Armani są nieodzownym zapachem jeśli Twoją pasją jest… życie. Życie tu i teraz.

Rozpalający zmysły!

Przyspieszone bicie serca, miłość i pożądanie. Jedno z piękniejszych doznań jakie może nas spotkać. Francuskie lane perfumy Si Passione otwierają się owocem porzeczki z wyraźnie wyczuwalną nutą słodkiej gruszki, czarując wszystkich dookoła. W sercu zapachu do gry dołączają przepiękne kwiaty z ananasem. Gra zmysłów i niezaprzeczalnej namiętności rozpoczyna się, gdy zaczynają przenikać zmysłowe nuty bazy. Całość paryskich perfum jest znakomicie skomponowana, wszelkie składniki kompozycji ustępują miejsca sobie nawzajem, by każdy mógł zagrać chociaż przez moment pierwsze skrzypce. Mamy tutaj do czynienia z innym wymiarem kobiecości!

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: różowy pieprz

Nuty serca: nuty kwiatowe

Nuty bazy: cedr, wanilia, gruszki i czarna porzeczka

030822

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)