L'amour Premium 12

Zapach inspirowany Lacoste - Touch of Pink

21,00 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Brak kompromisów

Pragniemy przedstawić wszystkim współczesnym kobietom przepiękny zapach Lacoste - Touch of Pink. Francuska perfumetka to interpretacja perfum z tą samą unikalną sygnaturą kwiatowo-owocową. Kwiatowo-owocowy zapach w eleganckim flakonie. Łagodne i czułe nuty głowy porywają Cię w wir szczęścia i marzeń. Zapach tryska świeżością niczym morska bryza o zachodzie słońca w wakacyjny dzień.  Całość otulona jest ciepłymi nutami dojrzałej gruszki oraz świeżej porzeczki. Bezkompromisowość i tworzenie własnych zasad. Wolność bycia sobą i czerpania z życia pełnymi garściami. To właśnie wartości, które chcemy przekazywać cudownym kobietom. Zależy nam, aby zarażać pozytywną energią oraz sprawidź, że współczesne kobiety staną się bardziej pewne siebie.

Miłość zapachu

 Niezwykle ważne jest pokochanie swojej duszy oraz ciała. Z oferowanymi przez nas perfumami z pewnością się uśmiechniesz i spowodujesz także uśmiech na tworzy ludzi z Twojego otoczenia. Całe to dobro aromatu zamknięte jest w eleganckim i praktycznym flakoniku. Flakon ten można umieszczać zarówno w eleganckich jak i codziennych torebkach. Ogromną zaletą tej perfumetki jest fakt, iż możemy stosować ją zarówno dniem jak i podczas nocnych wypadów na miasto. Zainwestuj w swój zapach, a z pewnością umili Ci codzienne wyzwania, jakie przynosi nam życie. Nie pozwól odebrać sobie pięknego aromatu świeżych owoców.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: pomarańcza, kolendra, brzoskwinia, kardamon i czerwona pomarańcza

Nuty serca: nasiona marchwi, kolendra, jaśmin, liść fiołka i kardamon

Nuty bazy: drzewo sandałowe, piżmo

021221

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)