Zestaw Próbek FP Nr 1 - TOP 10 Dla Mężczyzn
L’amour Premium 47 – Z inspiracji Lolita Lempicka | Kwiatowo-owocowo-gourmand
L’amour Premium 47 inspirowane Lolita Lempicka – Lolita Lempicka to wyjątkowa kompozycja kwiatowo-owocowo-gourmand, która od pierwszej chwili otula ciało aurą tajemniczości i zmysłowości. To zapach dla kobiet, które nie boją się wyróżniać i pragną podkreślić swoją niezależność oraz kobiecy urok.
Nuty zapachowe L’amour Premium 47:
- Nuty głowy: fiołek, bluszcz, anyż gwiazdkowaty
- Nuty serca: irys, zwartnica, lukrecja, korzeń irysa, wiśnia
- Nuty bazy: fasolka tonka, wanilia, wetyweria, białe piżmo, pralina
Kiedy warto sięgnąć po L’amour Premium 47?
- Na wieczór – gdy chcesz oczarować swoim spojrzeniem i zapachem
- Jesienią i zimą – gdy ciepłe, gourmand akordy otulają niczym aksamit
- Na randkę lub spotkanie towarzyskie – kiedy pragniesz uwodzić i zostawić niezapomniane wrażenie
- Na dzień – gdy chcesz dodać swojej stylizacji elegancji i charakteru
Dlaczego pokochasz L’amour Premium 47?
- Inspirowane Lolita Lempicka – Lolita Lempicka – jednym z najbardziej rozpoznawalnych zapachów gourmand
- Kwiatowo-owocowo-gourmand kompozycja, która podkreśla kobiecość i indywidualność
- Długotrwała projekcja – utrzymuje się na skórze przez wiele godzin
- Magia zamknięta w Perfumetkach – idealny sposób, aby poczuć magię markowych aromatów
L’amour Premium 47 – zakazany owoc smakuje najlepiej
Daj się ponieść zapachowi, który uwodzi słodyczą wiśni, otula waniliową bazą i intryguje nutą anyżu. To aromat, który przyciąga spojrzenia, wzbudza ciekawość i sprawia, że nikt nie pozostanie wobec Ciebie obojętny.
French Perfume Sp. z o.o.
ul. Zygmunta Krasińskiego 1/26, 32-300 Olkusz
NIP 637-222-60-05
[email protected]
UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Opinie o perfumach L'amour Premium 47
Opinie (16)
sa lepsze niz myslalam!
bardzo dlugo zastanawialam sie czy kupic oryginal, czy zapach stad, i nie zaluje ze w koncu sie skusilam! zapach jest w 95% taki jak Lolita Lempicka, jest niesamowicie intensywny-jak oryginal, prawie kropka w kropke, a mam flakonik po starej Lolicie wiec moge porownac.bardzo polecam, bo ceny sa niesamowicie niskie a intensywnosc jak za setki zlotych:)
Produkty polecane
Producent / Podmiot odpowiedzialny
French Perfume Sp. z o.o.
ul. Zygmunta Krasińskiego 1/26, 32-300 Olkusz
NIP 637-222-60-05
[email protected]
EAN: 5906826251822







