L'amour Premium 5

Zapach inspirowany Hugo Boss - Jour

18,90 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Spontaniczność zapachu

Kobiety, które stosują wspaniały zapach Hugo Boss - Jour utożsamiają się z pojęciem spontaniczności i szczęścia. Jednocześnie ważne jest dla nich zaangażowanie oraz determinacja. Doskonale zdają sobie sprawię, że wiara w samą siebie jest najważniejsza w życiu współczesnej kobiety. Tylko TY jesteś w stanie zadbać o siebie najlepiej! Cała owocowo - drzewna kompozycja posiada charakterystyczną aurę, która została stworzona, by inspirować współczesne kobiety. Zapach ten tylko utwierdza nas w przekonaniu, że to TWOJE życie ma największą wartość. Nasze inspirowane perfumy powstały, by uświadamiać kobietom ich wartość i sprawiać, że będą pewniejsze siebie. 

Nie bój się chcieć

Dodana naturalna wanilia sprawia, że perfum jest rozpoznawalny przez wszystkich wokół. Główną rolę grają tu jednak zapachy drzewne, które przywodzą na myśl kobiecą siłę oraz niepowtarzalną odwagę. Aromat perfumetek możesz mieć cały czas przy sobie, dzięki kompaktowemu flakoniku. Z pewnością zmieści się on do torebki, w każdym stylu. Zapach pasuje zarówno na dzień jak i elegancji wieczór pełen klasy. Z nami nauczysz się podążać własną drogą i pozbędziesz się wszystkich ograniczeń, by spełniać swoje marzenia. Nie zwlekaj i spraw sobie radość razem z zapachem Hugo Boss - Jour!Nuty zapachowe:


Nuty głowy: lima, kwiat grejpfruta

Nuty serca: białe kwiaty, frezja, wiciokrzew, konwalia

Nuty bazy: brzoza, bursztyn

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)