Mrs Olympia ECO

39,90 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Niczym prawdziwa bogini

Wiesz czego pragniesz? Wiesz, gdzie najmocniej bije twoje serce? Chcesz sięgać po swoje bez obaw o konsekwencje? AJ WOOD ECO zna odpowiedź na wszystkie nurtujące Cię pytania. W nieziemskiej kolekcji marki znalazł się zapach Mrs Olimpia ECO, który doskonale sprawdzi się wszystkim kobietom, które pragną zdobywać, kochać i być adorowane. Zasługujesz na wszystko to co najpiękniejsze. Nie bój się pokazać wszystkim swojego prawdziwego oblicza. Mrs Olimpia ECO rozbudzi w tobie wojowniczkę i prawdziwą boginię, która swoim pięknem oraz wyjątkową siłą i wrażliwością pokonywać będzie wszelkie przeciwności losu. Jesteś gotowa by zawojować świat i zdobywać wszystko o czym marzysz?

Siła charakteru, magia piękna

AJ WOOD ECO postawiło sobie za cel stworzenie zapachu, który towarzyszyć będzie wszystkim kobietom zmagającym się z trudnościami dnia codziennego. Marka poprzez fenomenalną kompozycję chce pokazać wszystkim paniom, że są warte więcej niż miliony oraz że ich wewnętrzna bogini tylko czeka by uwolnić się z sideł niepewności. Żaden mężczyzna nie oprze się twojemu urokowi. Możesz być pewna, że wystarczy tylko krótka chwila w twoim towarzystwie oraz jedno zalotne spojrzenie a padnie do twoich stóp. Mrs Olimpia ECO wydobędzie z ciebie wszystko to co najpiękniejsze uwydatniając twoje atuty. Potrzebujesz przyjaciela, który będzie dodawał Ci pewności siebie? Mrs Olimpia ECO jest wszystkim czego potrzebujesz. Fenomen siły zapachu leży w kompozycji, która rozpoczyna się dość niewinnie jednak wystarczająco silnie by już od pierwszych chwil rozgrzewać zmysły. Na początek zatracamy się w fantastycznym aromacie jaśminu, który doskonale łączy się z orzeźwiająca zieloną mandarynką. Na koniec jednak siłę podkreśla intensywny w zapachu kwiat imbiru. Serce zapachu Mrs Olimpia ECO to symfonia kobiecej słodyczy bijącej od wanilii oraz kontrastującej z nią soli intrygującej oraz podkreślającej siłę całej kompozycji. Baza zapachu jest równie wyjątkowa co pozostałe elementy. Głęboka i ciężka ambra doskonale łączy się z fantastycznym zapachem kaszmiru. Całość doskonale podkreśla siłę charakteru a także dodaje kobiecości i uwydatnia słodko ostry charakter każdej kobiety.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: jaśmin, zielna mandarynka, kwiat imbiru

Nuty serca: sól, wanilia

Nuty głowy: kaszmir, ambra

Grupy zapachów: orientalne, kwiatowe

020221

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)