Opinie
Francuskie Perfumy Nr 187

Lepsze od oryginału
Jestem fanką zapachów ciężkich i słodkich, ale dla tego robię wyjątek, bo lubię go na ten czas chłodniejszej wiosny, a tu odpowiednik jest lepszy od oryginału, a lepszy bo 20 razy taniej :) tak samo długotrwały, a i przy okazji oryginał ma jakąś taką nutkę, która oczywiście mija, ale jednak jest i mnie drażni, zawsze a początku czuję w nim taką lekko przejrzałą bananową skórkę. W odpowiedniku tego nie ma i to ogromny plus dla mnie.










