Opinie

Francuskie Perfumy Nr 47

Francuskie Perfumy Nr 47
IZABELA
Zweryfikowany zakup
2022-02-04

Numer1!

Dla mnie jeszcze piękniejszy niż oryginał ! Bardzo trwały , cudowny zapach często u mnie komplementowany.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Francuskie Perfumy Nr 615

Francuskie Perfumy Nr 615
Michał
Zweryfikowany zakup
2022-02-04

świetny zapach

Żona zadowolona z zapachu, używa codziennie.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Francuskie Perfumy Nr 11

Francuskie Perfumy Nr 11
Maja
2022-02-03

Przepięknie pachną, są super! Jak oryginalne ????

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Francuskie Perfumy Nr 40

Francuskie Perfumy Nr 40
Ewa
2022-02-01

Zapach bardzo ładny i trwały, faktycznie zapach nie odbiega od oryginału. Ja zamawiam już kolejny raz, właśnie dzisiaj też zamówiłam. Polecam

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Francuskie Perfumy Nr 240

Francuskie Perfumy Nr 240
Rafał
Zweryfikowany zakup
2022-01-31

Super

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Francuskie Perfumy Nr 104

Francuskie Perfumy Nr 104
Elżbieta
2022-01-28

Poeme

Nie wiem jak pachnie oryginał ale zamówiłam francuskie Poeme i bardzo mi się podobają.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Francuskie Perfumy Nr 215

Francuskie Perfumy Nr 215
Robert
2022-01-28

Pozytywnie zaskoczony

Zapach bardzo podobny do oryginalu oraz dlugo sie utrzymuje

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Francuskie Perfumy Nr 10

Francuskie Perfumy Nr 10
Julia
2022-01-28

Najlepsze perfumy ????

Trwałe<br /> Pięknie pachną<br /> Długo utrzymują się na ciele<br /> Dostaję dużo komplementów, Więc inni też je czują

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Francuskie Perfumy Nr 580

Francuskie Perfumy Nr 580
Iza
2022-01-27

Piękne

Również nie zauważyłam różnicy.Pachną identycznie:-)jak oryginał

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Francuskie Perfumy Nr 187

Francuskie Perfumy Nr 187
Kaja
2022-01-27

Lepsze od oryginału

Jestem fanką zapachów ciężkich i słodkich, ale dla tego robię wyjątek, bo lubię go na ten czas chłodniejszej wiosny, a tu odpowiednik jest lepszy od oryginału, a lepszy bo 20 razy taniej :) tak samo długotrwały, a i przy okazji oryginał ma jakąś taką nutkę, która oczywiście mija, ale jednak jest i mnie drażni, zawsze a początku czuję w nim taką lekko przejrzałą bananową skórkę. W odpowiedniku tego nie ma i to ogromny plus dla mnie.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie