Opinie
Francuskie Perfumy Nr 32

Euphoria ❤️
Kocham ten zapach. Z racji tego że zapachy nie utrzymują się na mnie długo wręcz Bardzo krótko to nie potrafię odmówić sobie używania tych perfum. Nr 32 to mój zapach i dzięki Francuskie Perfumy mogę sobie pozwolić na używanie ich dosłownie na okrągło. Mam je zawsze w torebce i w ciągu dnia kilka razy dokładam. Kupuję zawsze kilka buteleczek odrazu i tak w kółko. Są piękne i jestem od nich uzależniona. Dziękuję że jesteście bo dzieki Wam mogę ich używać ile chcę.
Francuskie Perfumy Nr 602

najlepszy zamiennik
Błagam, nie przestańcie nigdy produkować tego zamiennika, bo ja przez całe życie używam tylko tych perfum, żadne inne mi się nie podobają, Wasz jest niemal identyczny jak oryginał, innych firm się nie nadają.<br /> Gdybyście zrobili takie perfumy, na prawdziwych olejkach, to byłoby cudownie.









