Zapach słabiutki. Lekki i zwiewny ,ale nie trwały...Dawno temu miałam oryginał, ale moim zdaniem zapach nie do końca odzwierciedla nuty i głębie tamtego. Nie zmienia to faktu ,że jest bardzo ładny ,ale trwałość na 3+
Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Państwa potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Wiecej