Opinie
Francuskie Perfumy Nr 561

Dove
Ten zapach zawsze jest na mojej półce.<br /> Uwielbiam go łączyć z unisexsem.<br /> Pachnie zjawiskowo,świeżo.<br /> Zapach czysty,bezpieczny , wyczuwalny i komplementowany.<br /> Nie ma w nim słodyczy, to jest zapach zimny , więc nie polubią go fanki słodkich perfum.<br /> Dla mnie doskonały na każdą okazję.










