Zapach słodki, bardzo gourmand. Bardzo mocny i trwały. Na ubraniach potrafi się trzymać aż do prania. Trzeba uważać przy aplikacji, bardzo łatwo przedobrzyć. Albo się go kocha, albo nienawidzi. Typowo wieczorowy/zimowy
Piękny, słodki (ale nie za słodki) zapach. Bardzo trwałe. Brałam w ciemno. Miłość od pierwszej aplikacji. Używam go i ja, i moja mama. Obie jesteśmy bardzo zadowolone
Idealny zapach dla mężczyzny, przykuje uwagę każdej kobiety! Zapach niczym nie różni się od oryginału jest 1:1, pojemność i cena robi wrażenie! Zapach godny polecenia :)
Zamawiam już kolejny raz .Expresowa przesyłka ,świetne,wręcz doskonałe podobieństwo do oryginału. Zapach mnie zauroczył,to moje ulubione.Polecam wszystkim.
Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Państwa potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Wiecej