Viktor & Rolf – SpiceBomb

460,00 zł
Pojemność
  • 90ml
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Burza kontrastów

Po spektakularny sukcesie damskiego zapachu Flowerbomb, Viktor & Rolf posłuchali opinii publicznej i rozpoczęli pracę nad kolejnym wybuchowym zapachem, tym razem skierowanym do mężczyzn. Jak połączyć elegancję z wielką siłą charakteru? Delikatność i nieokiełznaną stanowczość? Viktor en Rolf Spicebomb to doskonale zrównoważona propozycja dopełniającą kontrasty. Jaki jest mężczyzna noszący Spicebomb? To prawdziwy wojownik, który nie boi się twardo stąpać po ziemi a niepowodzenia są mu zupełnie obce. Inteligencją i klasą oczarowuje kobiety, a stanowczość pomieszana z wrażliwością to jego największy atut. Zdobądź się na wyżyny swojej męskości, podbijaj serca tłumów, czaruj mocą swoje uroku osobistego dzięki Spicebomb perfume.

Słodko ostry zawrót głowy

Ostra i korzenna woda toaletowa Spicebomb to ukłon w stronę męskości na miarę XXI wieku, pełnej kompromisów pomiędzy stanowczą niezależnością a śmiałą zmysłowością. Spicebomb to od samego początku wybuch aromatów. Pierwsze nuty to niepozorne spotkanie uderzające świeżością połączoną z lekką słodyczą i ostrością. Na początku otula nas zapach świeżej, cytrusowej bergamotki połączonej z lekko gorzkim i rześkim aromatem grejpfruta. Nuty głowy uzupełniane są także dodającym intensywności i pikantnego wydźwięku różowym pieprzem. Wykończeniem jest wyjątkowy zapach elemi, lekko słodki, ale zarazem pieprzny w odbiorze. Dłuższe obcowanie z zapachem Spicebomb powoli wprowadza nas w świat przypraw. Na pierwszy ogień idzie szafran o intensywnym aromacie miodu z nutą goryczy. Dalej nasze zmysły szaleją przy intensywnym i nieoczywistym połączeniu cynamonu i papryki, które wpływa na cięższy charakter perfum. Baza zapachu Spicebomb jest kwintesencją męskości. Tytoń w połączeniu z aromatem skóry, uzupełniany intensywnym lekko korzennym zapachem wetywerii to doskonała kompozycja, którą pokochają prawdziwi mężczyźni.

Tak zaczęła się przygoda Spicebomb

Za fantastycznie skomponowanym zapachem Spicebomb stoi uznawany za jednego z najwybitniejszych perfumiarzy młodszego pokolenia Olivier Polge. Obdarzony wieloma talentami, jest człowiekiem pełnym pasji, wrażliwości i odwagi. Swoje cechy przekłada na perfumy, które tworzy obdarzając je niezwykłą magią, która wyczuwalna jest już w pierwszym kontakcie. Jego pragnieniem jest tworzenie zapachów, które dopełniać będą nie tylko stylizację, ale także charakter osoby noszącej perfumy, które tworzy. W swojej pracy kieruje się głównie intuicją i własnymi upodobaniami, jednak z wielką przyjemnością podejmuje ryzyko umieszczając we flakonach nieoczywiste połączenia aromatyczne. Viktor en Rolf Spicebomb poza doskonałą mieszanką zapachów, posiada także niezwykłe opakowanie dosadnie odzwierciedlające zarówno nazwę jak i same perfumy. Szklana buteleczka przypominająca kształtem granat przyciąga spojrzenia i zapada w pamięć zachęcając do zapoznania się z zawartością.

Rozkochaj w sobie każdą kobietę a swoje wady przekuwaj w zalety. Rozpal w sobie dziką namiętność, która wzniesie Cię na zupełnie nowy poziom. Pokochaj życie jeszcze mocniej razem z perfumami Viktor & Rolf Spicebomb.

- Nuty głowy: bergamotka, grejpfrut, różowy pieprz, elemi
- Nuty serca: szafran, cynamon, papryka
- Nuty Bazy: wetyweria, tytoń, skóra

`Spicebomb` marki Viktor; Rolf to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. `Spicebomb` został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Polge.


Internauci szukali również: spicebomb, spicebomb perfume, spicebomb rolf, viktor en rolf spicebomb, zamiennik, odpowiednik.

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)