Zadig & Voltaire - THIS IS HER! Undressed

349,00 zł
Wybierz pojemność
  • 50ml
Ilość

  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę! Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 140zł (dla zamówień za pobraniem od 250zł). Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 140zł (dla zamówień za pobraniem od 250zł).
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot. Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot.

THIS IS HER! Undressed - Kwiatowa Rozkosz z Nutą Pikantnego Imbiru

Odkryj kwiatową rozkosz z perfumami THIS IS HER! Undressed. Inspirując się esencjonalizmem, te perfumy prezentują wyjątkowe połączenie nut głowy, kwiatu pomarańczy i pikantnego imbiru, tworząc intensywną kompozycję, jak letni ogród pełen soczystych kwiatów. THIS IS HER! Undressed - Zmysłowy Taniec Skóry w Sercu Nut Drzewnych

Wprowadź się w zmysłowy taniec skóry w sercu nut drzewnych z perfumami THIS IS HER! Undressed. To jak elegancka choreografia, gdzie ylang-ylang, skóra i sól układają się w harmonijną melodię, emanując subtelnością i głęboką intensywnością. THIS IS HER! Undressed - Intymne Objęcia Nuty Piżma i Drzewa Sandałowego

Doświadcz intymnych objęć nuty piżma i drzewa sandałowego w perfumach THIS IS HER! Undressed. To jak spokojny wieczór, gdzie każdy akord nadaje głębokości i delikatności, sprawiając, że te perfumy stają się niezapomnianym doświadczeniem zmysłowym.Nuty zapachowe:

Nuty głowy: kwiat pomarańczy, imbir

Nuty serca: Ylang-ylang, Skóra,  Sól

Nuty bazy: piżmo, drzewo sandałowe, benzoes

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Zmiana koloru perfum jest naturalnym procesem, który wynika z ekspozycji na światło lub ciepło, a także z procesu starzenia się perfum. Zmiana koloru nie wpływa zazwyczaj na jakość zapachu perfum.