Zaperfumowanie 24%

AJ Deluxe 22

Zapach inspirowany Yves Saint Laurent - Black Opium

32,90 zł
OTRZYMAJ 20% RABATU Z KODEM KOBIETA
Ilość

  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę! Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 140zł (dla zamówień za pobraniem od 250zł). Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 140zł (dla zamówień za pobraniem od 250zł).
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot. Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot.

Kontrast 

Jak zima I lato, jak czarny i biały jak słodkie i gorzkie. Taka właśnie jest kobieta, która zakocha się w fenomenalnym zamienniku kultowego zapachu Yves Saint Laurent Black Opium. Ta niezwykła mieszanka doskonale sprawdzi się u wszystkich kobiet, które pragną intrygować i zaskakiwać a jednocześnie oczarowywać delikatnością i pociągać kobiecością. Przywołaj pewność siebie i noś wysoko podniesioną głowę. Teraz to możliwe dzięki fantastycznie skomponowanemu zamiennikowi perfum Black Opium. 

Mieszanka pełna zachwytu

Jeśli zastanawiasz się jak rozkochać w sobie tłumy, musisz koniecznie zanurzyć się w fenomenalnej kompozycji, której nuty głowy rozpoczynają się od słodkiej woni gruszki połączonej z lekkim i świeżym zapachem kwiatów pomarańczy. Dalej spotykamy się z nutami serca, które zdecydowanie podkreślają intrygujący charakter zapachu a także oddają jego nietuzinkowość. Różowy pieprz dodaje głębi i pikanterii przez co zdecydowanie możesz czuć się pewniejsza siebie. Całość opiera się na lekkim i mocno kobiecym połączeniu jaśminu oraz wanilii co sprawia, że zapach jest jednocześnie intensywny i lekki. 

Nuty zapachowe: 

Nuty głowy: gruszka, kwiaty pomarańczy

Nuty serca: różowy pieprz

Nuty bazy: jaśmin, wanilia

010124

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Zmiana koloru perfum jest naturalnym procesem, który wynika z ekspozycji na światło lub ciepło, a także z procesu starzenia się perfum. Zmiana koloru nie wpływa zazwyczaj na jakość zapachu perfum.