Zaperfumowanie 24%

AJ Deluxe Wood 22

Zapach inspirowany Yves Saint Laurent - Black Opium

43,90 zł
Ilość

  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę! Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 140zł (dla zamówień za pobraniem od 250zł). Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 140zł (dla zamówień za pobraniem od 250zł).
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot. Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Pełna kontrastów kobieta, która wie czego pragnie i doskonale wie jak to zdobyć. Słodka, ale i tajemnicza. Przyjacielska, ale i zniewalająco uwodzicielska. Po prostu Ty. Wybierz francuskie perfumy AJ Deluxe Wood o zwiększonym zaperfumowaniu, którego zawartość francuskich olejków zapachowych wynosi aż 24%. Bądź dłużej w mocy zniewalającego zapachu. Wybierz doskonałej jakości zamiennik perfum YSL Black Opium i zatrać się w narkotycznej i uwodzicielskiej woni, która rzuca mężczyzn na kolana. Otoczona w utkany ze zmysłów zapach inspirowany YSL Black Opium poczuj się jak królowa nocy. Onieśmielaj i kokietuj. Korzystaj z życia i baw się na całego. Zaproś zamiennik YSL Black Opium do swoich miłosnych podbojów, a znajdziesz w nim wiernego i ukochanego towarzysza.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: Gruszka, różowy pieprz, kwiat pomarańczy

Nuty serca: kawa, jaśmin, gorzki migdał, lukrecja

Nuty bazy: wanilia, paczula, cedr, drzewo kaszmirowe

020922

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Zmiana koloru perfum jest naturalnym procesem, który wynika z ekspozycji na światło lub ciepło, a także z procesu starzenia się perfum. Zmiana koloru nie wpływa zazwyczaj na jakość zapachu perfum, chyba że zostały one przechowywane w niewłaściwych warunkach.