AJ Deluxe 220

Zapach inspirowany Dolce & Gabbana - Pour Home

29,90 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Podkreśl swoją męską naturę

Każdy mężczyzna potrzebuje zapachu, który podkreśli jego mocny charakter i energiczną naturę. Masz dosyć bezpłciowych słodkobrzmiących w odbiorze pachnideł i chcesz wyróżnić się z szarego tłumu podobnych sobie szarych ludzi?  Sięgnij po nasze perfumy wzorowane na włoskiej legendzie Dolce&Gabbana pour Homme. Nie wahaj się. Ten zniewalający zapach podkreśli twój styl, elegancję i nietuzinkowość. Raz spróbujesz, a już zawsze będziesz do niego wracał.

Nowoczesna klasyka

Nasze francuskie perfumy o numerze 220 to z jednej strony innowacyjne połączenia zapachowe, z drugiej strony zaś ukłon w stronę klasycznych kompozycji wybieranych na przestrzeni lat przez niezliczone rzesze mężczyzn. Kompozycja rozpoczyna się świeżym cytrusowym zapachem przypominającym rozgrzany w południowym słońcu pomarańczowy gaj. Nuty środkowe pachnące lawendą szałwią i pieprzem zabierają nas w podróż na świeże łąki wokół Florencji pełne zapachu ziół i zielonej świeżości. Fasolka tonka, cedr i esencjonalny tytoń zawarte w nutach bazy tworzą blisko skóry orientalne akordy , które w końcowej fazie wybrzmiewania kompozycji otoczą nas ciepłym bardzo i przyjemnym aromatem.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: cytryna, neroli, bergamotka, mandarynka

Nuty serca: lawenda, szałwia, pieprz

Nuty bazy: tytoń, fasolka tonka, cedr

010819

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)