FP 220 Edycja Limitowana

Zapach inspirowany Dolce & Gabbana - Pour Home

20,90 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Być prawdziwym mężczyzną…

Jesteś człowiekiem ceniącym tradycyjny image twardego i nieugiętego mężczyzny i potrzebujesz zapachu, który korespondował będzie z tym wizerunkiem. W żadnym razie nie jesteś entuzjastą wszechobecnych perfum ociekających bezpłciową słodyczą i skłaniasz się ku bardziej konserwatywnym kompozycjom zapachowym. Potrzebujesz charakterystycznego zapachu, który będzie Twoim charakterystycznym akcentem pozwalającym na wyróżnienie się z tłumu. Poznaj francuskie perfumy numer 220 stanowiące doskonały zamiennik Dolce&Gabbana pour Homme , które można śmiało nazwać włoską perfumeryjną legendą. Nie zastanawiaj się dłużej. Nasz zamiennik Dolce&Gabbana pour Homme  to jest to czego potrzebujesz i czego tak długo szukałeś. Połączenie nowoczesności i klasycznej, lekko kolońskiej woni sprawi, że raz spróbowawszy już zawsze będziesz wracał do zapachu inspirowanego Dolce&Gabbana pour Homme

Doświadczenie i nowoczesność.

Stosując paryskie perfumy powstałe z inspiracji Dolce&Gabbana pour Homme  zanurzasz się w wielopokoleniowym doświadczeniu włoskich perfumiarzy docenianym przez niezliczonych mężczyzn na przestrzeni wielu lat. To pokłon oddany w stronę klasycznego stylu tworzenia męskich pachnideł połączony z nowoczesnym stylem współczesnego gentlemana. Tradycyjne cytrusowe i kolońskie akordy w połączeniu z ziołami i wzbogacone ciepłym tytoniem wraz z fasolką tonka tworzą niezwykle męski mariaż tradycji i nowoczesności. Jednocześnie warto nadmienić, że odpowiednik Dolce&Gabbana pour Homme stworzony jest na bazie najlepszej jakości francuskich olejków zapachowych, przez co posiada jakość i projekcję nie różniącą się od oryginału. Zawartość substancji zapachowych wynosi zaś aż 20 procent co czyni go zapachem o trwałości sięgającym 24 godzi. Jego atrakcyjna cena powoduje, że możesz cieszyć się doskonałym zapachem inspirowanym Dolce&Gabbana pour Homme nie wydając dużej kwoty pieniędzy.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: cytryna, neroli, bergamotka, mandarynka

Nuty serca: lawenda, szałwia, pieprz

Nuty bazy: tytoń, fasolka tonka, cedr

010920

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)