AJ Deluxe 319

Zapach inspirowany Creed - Aventus

39,90 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Dziki instynkt 

Pierwotna siła, samcza odwaga i moc potrafiąca przenosić góry. Zainspiruj się naszymi francuskimi perfumami wzorowanymi na sławnym Aventusie by Creed. Wydobądź na powierzchnię ukrywane pragnienia by w duchu prawdziwej męskiej przygody zdobywać świat i brać życie za rogi. Nie zastanawiaj się. Jutro może być za późno. Niech nasz wspaniały zapach towarzyszy ci w codziennych wędrówkach po krętych ścieżkach prowadzących do realizacji marzeń. Zasługujesz na to by czuć się wyjątkowo. 

Uwolnij swoją energię

Nasz zapach o numerze 319 budzi skojarzenia z odwagą, męstwem, dziką pierwotną siłą, ale także spokojem i opanowaniem. Mężczyzna noszący naszą kompozycję zapachową nie musi udowadniać na każdym kroku swojej wartości. Potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji towarzyskiej. Kiedy trzeba jest spokojny i opanowany, innym razem szybki i zdecydowany. Kontrastowy charakter naszej kompozycji ma swoje odzwierciedlenie w nutach zapachowych. Górne akordy otwierają się w postaci świeżych akordów owocowych w postaci ananasa, jabłka, bergamotki i czarnej porzeczki, która swoją cierpkością balansuje słodycz wcześniejszych owoców. Sercem zapachu jest bukiet orientalnych kwiatów w postaci róży, paczuli i marokańskiego jaśminu ubogaconego świeżą brzozą. Wisienką na torcie są podstawowe akordy utulające zmysły ciepłym i zwierzęcym zapachem piżma, tajemniczą ambrą, słodką wanilią i ziemistym mchem dębowym.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: ananas, bergamotka, czarna porzeczka, jabłko

Nuty serca: brzoza, paczula, marokański jaśmin, róża

Nuty bazy: piżmo, mech dębowy, ambra, wanilia

021221

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)