Zaperfumowanie 24%
15% RABATU Z KODEM TATA
AJ Deluxe 399

AJ Deluxe 399

podobne nuty zapachowe: The Scent Man

32,90 zł
OTRZYMAJ 15% RABATU Z KODEM TATA
Ilość

  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę! Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka od 126 zł (Orlen Paczka). Darmowa wysyłka od 126 zł (Orlen Paczka).
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot. Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot.

Tajemniczy uwodziciel

Omiatają cię jedwabiste i tęskne spojrzenia rzucane spod długich rzęs. Tak, to ty zrobiłeś furorę i stałeś się obiektem pożądania. Twoje nienaganne maniery, urok osobisty i dyskretna woń seksapilu działają cuda. Niechaj płeć piękna omdlewa na twój widok. Niech twoim nieodzownym towarzyszem w miłosnych podbojach zostanie nasz zapach inspirowany niebanalną i uwodzicielską kompozycją The Scent. Zostań mistrzem uwodzenia. Niech twój charakter, pewność siebie, obycie i styl sprawią, że zawsze będzie kręcił się wokół ciebie wianuszek adorujących cię i zapatrzonych w twoje oblicze kobiet.

Zachowaj balans

Nasze francuskie perfumy o numerze 399 stanowią doskonałą kompozycję zapachową dla mężczyzn pragnących uczynić z flirtu rodzaj sztuki i gry między dwoma osobami. Odzwierciedlają przy tym idealne cechy jakie musi posiadać mężczyzna. Asertywność, a nie agresja. Pewność siebie, a nie zbytnia nonszalancja i zarozumiałość. Czułość, ale nie zaborczość. 

Te cechy doskonale zostały oddane w naszej kompozycji zapachowej. Nuty głowy raczą zmysły rozgrzewającym imbirem i akordami cytrusowymi. Środek to słodka lawenda i owoc Maninki, który uważany jest za afrodyzjak. Baza charakteryzuje się typowo męskimi akordami skóry i aromatami drzewnymi.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: imbir, mandarynka, bergamotka

Nuty serca: maninka, lawenda

Nuty bazy: skóra, nuty drzewne

011023

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Zmiana koloru perfum jest naturalnym procesem, który wynika z ekspozycji na światło lub ciepło, a także z procesu starzenia się perfum. Zmiana koloru nie wpływa zazwyczaj na jakość zapachu perfum.

Opinie o perfumach AJ Deluxe 399