Zaperfumowanie 24%
OTRZYMAJ 15% RABATU Z KODEM MAMA

AJ Deluxe Wood 399

podobne nuty zapachowe: The Scent Man

43,90 zł
Otrzymaj 15% rabatu z kodem MAMA
Ilość

  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę! Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka od 126 zł (Orlen Paczka). Darmowa wysyłka od 126 zł (Orlen Paczka).
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot. Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot.

Otoczony wianuszek uśmiechniętych i adorujących Cię kobiet, które rzucają w Twoją stronę tęskne spojrzenia masz pewność, że jesteś panem sytuacji i królem imprezy. Wybierz francuskie perfumy AJ Deluxe Wood o podniesionym zaperfumowaniu wynoszącym 24% i stanowiące odpowiednik kompozycji zapachowej The Scent. Ufając w swój urok osobisty i prezentując się z najlepszej strony już zawsze będziesz miał pewność, iż twój styl i nienaganne maniery są tym czego pożądają kobiety. Bądź więc urokliwym amantem, który ubrany w zapachowy zamiennik The Scent zawsze znajduje klucz do kobiecych serc.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: imbir, mandarynka, bergamotka

Nuty serca: maninka, lawenda

Nuty bazy: skóra, nuty drzewne

011023

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

<
Zmiana koloru perfum jest naturalnym procesem, który wynika z ekspozycji na światło lub ciepło, a także z procesu starzenia się perfum. Zmiana koloru nie wpływa zazwyczaj na jakość zapachu perfum.

Opinie o perfumach AJ Deluxe Wood 399