AJ Deluxe Wood 399

Zapach inspirowany Hugo Boss – The Scent

39,90 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Otoczony wianuszek uśmiechniętych i adorujących Cię kobiet, które rzucają w Twoją stronę tęskne spojrzenia masz pewność, że jesteś panem sytuacji i królem imprezy. Wybierz francuskie perfumy AJ Deluxe Wood o podniesionym zaperfumowaniu wynoszącym 24% i stanowiące odpowiednik kompozycji zapachowej Hugo Boss – The Scent. Ufając w swój urok osobisty i prezentując się z najlepszej strony już zawsze będziesz miał pewność, iż twój styl i nienaganne maniery są tym czego pożądają kobiety. Bądź więc urokliwym amantem, który ubrany w zapachowy zamiennik Hugo Boss – The Scent zawsze znajduje klucz do kobiecych serc.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: imbir, mandarynka, bergamotka

Nuty serca: maninka, lawenda

Nuty bazy: skóra, nuty drzewne

021221

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)