AJ Deluxe 507

Zapach inspirowany Dolce & Gabbana - The One

29,90 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Zauroczenie

Kobieta świadoma swojej wartości potrzebuje dystyngowanego zapachu, który doskonale podkreśli jej urok. Sięgnij po nasze francuskie perfumy zainspirowane ponadczasowym Dolce&Gabbana The One. Wypróbuj raz i zatrać się do końca w woni luksusu i mieszaninie zmysłowego pożądania. Niechaj zapach naszych perfum będzie twoim najwierniejszym przyjacielem ściągającym w twoim kierunku uwagę i podziw. 

Kwiatowa kąpiel

Skąpana w słodkie  aromaty idziesz przed siebie delikatnie stawiając kroki. Wyczuwasz ożywczą moc owoców i naręcze białych kwiatów. Takie skojarzenia wywołują nasze francuskie perfumy o numerze 507, których wysoka jakość nie ustępuje oryginalnemu produktowi. Kokieteryjne  połączenie słodkich owoców i białego kwiecia osadzone jest na orientalnej i ciepłej bazie. Nuty głowy już od samego otwarcia przypominają środek rajskiego ogrodu. Słodkie liczi, soczysta brzoskwinia, świeża mandarynka i goryczkowa bergamotka są zapowiedzią feerii zapachowej nut środkowych składających się na akordy lilii, jaśminu i konwalii doprawionej aromatyczną śliwką. Podstawę perfum stanowi słodka wanilia, pudrowe i ciepłe piżmo, żywiczny bursztyn wraz z ziemistą i orientalną wetywerią.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: brzoskwinia, liczi, mandarynka, bergamotka

Nuty serca: lilia, śliwka, jaśmin, konwalia

Nuty bazy: wanilia, bursztyn, piżmo, wetyweria

021221

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)