AJ Deluxe 59

Zapach inspirowany Chanel - Chance eau Tendre

39,90 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Lato w sercu

Uśmiech nie schodzi z Twojej twarzy, a roztaczany wszędzie dookoła Ciebie urok sprawia, że jesteś obiektem tęsknych westchnień. Jest przecież lato. Twój czas kiedy rozkwitasz pełnym pięknem powabnej kobiecości. Sięgnij po nasz odpowiednik perfum Chance eau Tendre z domu mody Chanel i zakochaj się w letniej kwiatowo-owocowej woni niosącej ze sobą dawkę niewyczerpanego optymizmu i sił witalnych. Baw się i tańcz korzystając z czasu kiedy wszelkie troski odchodzą na drugi plan, a Ty możesz nareszcie rzucić się w wir szalonej zabawy. Odkryj więc uroki świata i bierz z życia pełnymi garściami. Bo kiedy jeśli nie teraz?

Promienista radość życia

Nasze perfumy o numerze 59 inspirowane zapachem Chanel Chance eau Tendre to doskonały zamiennik markowego produktu posiadający tożsame z oryginałem nuty zapachowe i podobną trwałość i projekcję. Sięgnij więc po naszą kompozycję zapachową i ciesz się dobrym produktem za niewygórowaną cenę. To doskonała propozycja na letnie upały i ciepłą wiosnę. Uniwersalny charakter i najwyższa jakość składników powoduje, iż nasz produkt jest bardzo chętnie wybierany przez kobiety i cieszy się dużą popularnością. Nuty głowy to rześki i kwaśny owoc pigwowca wraz z goryczą grejpfruta. Środek otula nas kwiatową mocą jaśminu i hiacynta. Bazę stanowi uwodzicielskie piżmo, słodki irys, drzewny i elegancki cedr Virginia i żywiczny bursztyn.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: pigwa, grejpfrut

Nuty serca: hiacynt, jaśmin

Nuty bazy: piżmo, irys, cedr Virginia, bursztyn

020522

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)