Zaperfumowanie 24%
DARMOWA DOSTAWA OD 89 ZŁ

AJ Deluxe 59

podobne nuty zapachowe: Chanel - Chance eau Tendre

32,90 zł
DARMOWA DOSTAWA Z ORLEN PACZKĄ OD 89 ZŁ
Ilość

  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę! Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka od 89 zł (Orlen Paczka). Darmowa wysyłka od 89 zł (Orlen Paczka).
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot. Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot.

Lato w sercu

Uśmiech nie schodzi z Twojej twarzy, a roztaczany wszędzie dookoła Ciebie urok sprawia, że jesteś obiektem tęsknych westchnień. Jest przecież lato. Twój czas kiedy rozkwitasz pełnym pięknem powabnej kobiecości. Sięgnij po nasz odpowiednik perfum Chance eau Tendre z domu mody Chanel i zakochaj się w letniej kwiatowo-owocowej woni niosącej ze sobą dawkę niewyczerpanego optymizmu i sił witalnych. Baw się i tańcz korzystając z czasu kiedy wszelkie troski odchodzą na drugi plan, a Ty możesz nareszcie rzucić się w wir szalonej zabawy. Odkryj więc uroki świata i bierz z życia pełnymi garściami. Bo kiedy jeśli nie teraz?

Promienista radość życia

Nasze perfumy o numerze 59 inspirowane zapachem Chanel Chance eau Tendre to doskonały zamiennik markowego produktu posiadający tożsame z oryginałem nuty zapachowe i podobną trwałość i projekcję. Sięgnij więc po naszą kompozycję zapachową i ciesz się dobrym produktem za niewygórowaną cenę. To doskonała propozycja na letnie upały i ciepłą wiosnę. Uniwersalny charakter i najwyższa jakość składników powoduje, iż nasz produkt jest bardzo chętnie wybierany przez kobiety i cieszy się dużą popularnością. Nuty głowy to rześki i kwaśny owoc pigwowca wraz z goryczą grejpfruta. Środek otula nas kwiatową mocą jaśminu i hiacynta. Bazę stanowi uwodzicielskie piżmo, słodki irys, drzewny i elegancki cedr Virginia i żywiczny bursztyn.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: pigwa, grejpfrut

Nuty serca: hiacynt, jaśmin

Nuty bazy: piżmo, irys, cedr Virginia, bursztyn

020723

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

<
Zmiana koloru perfum jest naturalnym procesem, który wynika z ekspozycji na światło lub ciepło, a także z procesu starzenia się perfum. Zmiana koloru nie wpływa zazwyczaj na jakość zapachu perfum.

Opinie o perfumach AJ Deluxe 59