Zaperfumowanie 24%

AJ Deluxe Wood 59

Zapach inspirowany Chanel - Chance eau Tendre

43,90 zł
Ilość

  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę! Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 140zł (dla zamówień za pobraniem od 250zł). Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 140zł (dla zamówień za pobraniem od 250zł).
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot. Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Uśmiechnięta twarz i radosne spojrzenia rzucane w stronę otoczenia. Przepełnia Cię szczęście. Nic dziwnego, lato to Twój czas kiedy rozkwitasz pełnią życia i przepełnia Cię niespożyta energia witalna. Poznaj francuskie perfumy AJ Deluxe Wood ze zwiększonym stopniem zaperfumowania do 24% zawartości olejków zapachowych. Ciesz się i delektuj dłużej Twoim ulubionym zapachem. Wybierz doskonałej jakości zamiennik perfum Chanel – Chance Eau Tendre. Rzuć się w wir szalonej zabawy i korzystaj z uroków życia pełnymi garściami. Odpowiednik Chanel – Chance Eau Tendre pomoże ci w pełni wykorzystać letni czas, do którego tęsknisz przez cały rok. Otulona w nasz zapach inspirowany Chanel – Chance Eau Tendre możesz bawić się na własnych zasadach i zarażać innych niewyczerpanym optymizmem. 

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: pigwa, grejpfrut

Nuty serca: hiacynt, jaśmin

Nuty bazy: piżmo, irys, cedr Virginia, bursztyn

020522

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Zmiana koloru perfum jest naturalnym procesem, który wynika z ekspozycji na światło lub ciepło, a także z procesu starzenia się perfum. Zmiana koloru nie wpływa zazwyczaj na jakość zapachu perfum, chyba że zostały one przechowywane w niewłaściwych warunkach.