AJ Deluxe 625

Zapach inspirowany Priscilla Presley - Indian Summer

29,90 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Krople wspomnień

To były piękne dni. Czas kiedy promienie letniego i gorącego słońca pieściły twoją skórę nadając jej hebanowego koloru. Kiedy spacerowałaś piaszczystą plażą otoczona świeżą morską bryzą, a wszelkie problemy i troski ulatywały wraz z podmuchami letniego wiatru na dalszy plan. Przywołaj moc radosnych wspomnień i sięgnij po nasze perfumy będące odpowiednikiem powszechnie docenianej kompozycji Priscilla  Presley Indian Summer. Podaruj sobie odrobinę letniej aury. Pozwól by twoja wyobraźnia poszybowała na skrzydłach wspomnień w rejony gdzie panuje wieczne lato, słońce i szczęście. Podczas deszczowej jesieni i śnieżnej zimy twoje serce i dusza będzie wygrzewać się na rajskich plażach pod błękitnym niebem. 

Lato, lato wszędzie…

Nasz zamiennik perfum Indian Summer to świeży, optymistyczny i bezpretensjonalny kwiatowy zapach, który przez swoją lekkość budzi skojarzenia ze słonecznym latem i beztroską. To uniwersalna propozycja dla wiecznych optymistek cieszących się z każdej chwili, które samą swoją obecnością wprowadzają spokój, harmonię i uśmiechy na twarzach. Świeże i soczyste cytrusy w sposób niemal doskonały łączą się z kwietnym bukietem środkowych nut, a wytrawna herbata i balsamiczny cedr Virginia stanowi ciepłą i przytulną podstawę.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: mandarynka, cytryna Amalfi

Nuty serca: fiołek, lotos, róża

Nuty bazy: herbata, cedr Virginia 

040123

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)