Zaperfumowanie 24%

AJ Deluxe 645

Zapach inspirowany Tom Ford - Tobacco Vanilla (UNISEX)

32,90 zł
Ilość

  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę! Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 140zł (dla zamówień za pobraniem od 250zł). Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 140zł (dla zamówień za pobraniem od 250zł).
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot. Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Dwie siły

Ona i on. Jak dwa uzupełniające się pierwiastki męski i żeński tworzą spójną, intrygującą całość. Sięgnij po nasz zamiennik zapachu Tobacco Vanille od Toma Forda. Ta niebanalna przyprawowo-orientalna kompozycja pogodzi dwa światy i podkreśli Wasze silne charaktery, chęć poszerzania horyzontów i łamania zastanych konwenansów. Wytyczajcie nowe ścieżki i odróżniajcie się na tle szarej rzeczywistości. Nieoczywista i z pieczołowitością zaprojektowana kompozycja zapachowa doda Wam drapieżnego  image, pewności siebie i sprawi, że cały świat będzie stał przed Wami otworem.

Orientalny bazar 

Sięgając po nasz unisexowy zapach wzorowany na Tobacco Vanille możecie wyruszyć w wyobraźni do tajemniczego świata orientalnych i wschodnich bazarów gdzie wśród nieprzebranego tłumów i sprzedawców i kupujących roznosi się istna feeria aromatów egzotycznych przypraw wymieszanych z palonym w fajkach wodnych aromatycznym tytoniem. Dajcie się porwać romantycznej przygodzie, zwłaszcza że nasz zamiennik w kwestii odwzorowania zapachu i trwałości jest tożsamy z produktem wzorcowym. Na pierwszy plan wysuwają się aromaty fajczanego tytoniu ubogaconego orientalnymi przyprawami. Środek to słodka wanilia, korzenna fasolka tonka, wytrawne kakao i kwiat tytoniu. Baza upaja zapachem suszonych owoców skąpanych w nutach drzewnych.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: liść tytoniu, nuty przyprawowe

Nuty serca: wanilia, kakao, fasolka tonka, kwiat tytoniu

Nuty bazy: suszone owoce, nuty drzewne

081022

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Zmiana koloru perfum jest naturalnym procesem, który wynika z ekspozycji na światło lub ciepło, a także z procesu starzenia się perfum. Zmiana koloru nie wpływa zazwyczaj na jakość zapachu perfum, chyba że zostały one przechowywane w niewłaściwych warunkach.