Zaperfumowanie 24%
OTRZYMAJ 15% RABATU Z KODEM MAMA

AJ Deluxe Wood 645

podobne nuty zapachowe: Tom Ford - Tobacco Vanilla (UNISEX)

43,90 zł
Otrzymaj 15% rabatu z kodem MAMA
Ilość

  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę! Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka od 126 zł (Orlen Paczka). Darmowa wysyłka od 126 zł (Orlen Paczka).
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot. Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot.

Nie ustajecie w poszukiwaniach w kompozycji niosącej w sobie tajemnicę i gorący klimat orientalnych przypraw? Nie musicie szukać dalej. Wybierzcie francuskie perfumy AJ Deluxe Wood posiadające zwiększoną zawartość olejków zapachowych wynoszącą aż 24%. Postawcie na przeznaczony dla kobiet i mężczyzn zamiennik perfum Tom ford Tobacco Vanille. Wybierzcie zapach godzący ze sobą pierwiastek męski i żeński. Aromat niebanalny i tajemniczy przeznaczony dla ludzi lubiących kroczyć własną ścieżką. Nasz odpowiednik Tom ford Tobacco Vanille to zapach przełamujący sztywne schematy zapachów męskich i damskich. Zanurzcie się w otulającym aromacie bliskowschodnich przypraw i orientalnych akordach.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: liść tytoniu, nuty przyprawowe

Nuty serca: wanilia, kakao, fasolka tonka, kwiat tytoniu

Nuty bazy: suszone owoce, nuty drzewne

011223

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

<
Zmiana koloru perfum jest naturalnym procesem, który wynika z ekspozycji na światło lub ciepło, a także z procesu starzenia się perfum. Zmiana koloru nie wpływa zazwyczaj na jakość zapachu perfum.

Opinie o perfumach AJ Deluxe Wood 645