AJ Deluxe 684

Zapach inspirowany Escentric - Molecules 01 (UNISEX)

29,90 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

To co najpiękniejsze

Marzysz o perfumach szytych niemal na miarę? Takich, które potrafią za każdym razem wybrzmiewać inaczej w zależności od pory dnia i roku, oraz osoby noszącej ich zapach? Jeżeli tak to zainteresuj się naszym zapachem inspirowanym jednym z najbardziej intrygujących niszowych perfum dla kobiet i mężczyzn Escentric  Molecules 01. Nieważne kim jesteś. Ten zapach wydobędzie i podkreśli to co w Tobie najpiękniejsze. Zapach zagra na Twojej skórze indywidualną i niepowtarzalną symfonię zapachową, która będzie charakterystyczna tylko dla Ciebie. Mało które perfumy potrafią tak indywidualnie dopasowywać się do noszącej je osoby. Za każdym razem kiedy po nie sięgniesz będziesz poznawać swoje nowe oblicza.

Magiczna molekuła

Ale co sprawia, że perfumy te mają tak ciekawe właściwości? Odpowiedzialna za to jest syntetyczna molekuła o nazwie chemicznej zbyt skomplikowanej by ją tutaj przytaczać, ale zwana oficjalnie jako Iso E Super. Ta niezwykle ciekawa cząsteczka w zależności od temperatury, wilgotności i skóry osoby noszącej jej zapach potrafi pachnieć w bardzo niespodziewany sposób. Ogólnie kojarzy się z ambrą, kwiatami, piżmem, pieprzem i cedrem, lecz jej nieprzewidywalność i warunki otoczenia nie pozwalają ze stuprocentową dokładnością przewidzieć co sobą zaprezentuje i w którą stronę się rozwinie. Kupując nasz zamiennik perfum Molecule 01 o numerze 684 masz gwarancję wysokiej jakości, ponieważ , posiada on te same właściwości i trwałość co oryginalny produkt.

Escentric - Molecule 01 (UNISEX) mogą stanowić bazę pod inne perfumy, co według niektórych opinii przedłuża ich trwałość. Perfumy mogą również roztaczać aurę wokół nas, której sami nie wyczujemy. Nuty zapachowe: Iso E Super

021022

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)