AJ Deluxe Wood 684

Zapach inspirowany Escentric - Molecules 01 (UNISEX)

39,90 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Nie ustajecie w poszukiwaniu czegoś wyjątkowego. Zapachu, który nie da się wtłoczyć w sztywne kategorie perfumowe. Woni absolutnie indywidualnej, która za każdym razem może prezentować sobą różne wymiary. Poznajcie nasze francuskie perfumy AJ Deluxe Wood charakteryzujące się powiększonym stopniem zaperfumowania wynoszącym aż 24% zawartości francuskich olejków zapachowych. Wybierzcie przeznaczony zarówno dla kobiet i mężczyzn niszowy zamiennik perfum Escentric Molecules 01. Tajemnicza molekuła Iso E Super stanowiąca główny składnik perfum zainspirowanych Escentric Molecules 01 sprawi, że za każdym razem wkroczycie w inny świat zapachowej mapy. Substancja ta bowiem rozwija swój indywidualny i niepowtarzalny zapach w zależności od osoby, odczynu skóry, wilgotności i temperatury otoczenia. Nie wiadomo kiedy do głosu dojdzie zapach ambry, cedru, przypraw, pieprzu czy też może piżma i orientalnych kwiatów. Stosując zamiennik Escentric Molecules 01 zawsze poczujecie się zaskoczeni.

Escentric - Molecule 01 (UNISEX) mogą również roztaczać aurę wokół nas, której sami nie wyczujemy. 

Nuty zapachowe:

Iso E Super

021022

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)