Zaperfumowanie 24%
DARMOWA DOSTAWA OD 89 ZŁ

AJ Deluxe Wood 684

podobne nuty zapachowe: Escentric - Molecules 01 (UNISEX)

43,90 zł
DARMOWA DOSTAWA Z ORLEN PACZKĄ OD 89 ZŁ
Ilość

  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę! Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka od 89 zł (Orlen Paczka). Darmowa wysyłka od 89 zł (Orlen Paczka).
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot. Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot.

Nie ustajecie w poszukiwaniu czegoś wyjątkowego. Zapachu, który nie da się wtłoczyć w sztywne kategorie perfumowe. Woni absolutnie indywidualnej, która za każdym razem może prezentować sobą różne wymiary. Poznajcie nasze francuskie perfumy AJ Deluxe Wood charakteryzujące się powiększonym stopniem zaperfumowania wynoszącym aż 24% zawartości francuskich olejków zapachowych. Wybierzcie przeznaczony zarówno dla kobiet i mężczyzn niszowy zamiennik perfum Escentric Molecules 01. Tajemnicza molekuła Iso E Super stanowiąca główny składnik perfum zainspirowanych Escentric Molecules 01 sprawi, że za każdym razem wkroczycie w inny świat zapachowej mapy. Substancja ta bowiem rozwija swój indywidualny i niepowtarzalny zapach w zależności od osoby, odczynu skóry, wilgotności i temperatury otoczenia. Nie wiadomo kiedy do głosu dojdzie zapach ambry, cedru, przypraw, pieprzu czy też może piżma i orientalnych kwiatów. Stosując zamiennik Escentric Molecules 01 zawsze poczujecie się zaskoczeni.

Escentric - Molecule 01 (UNISEX) mogą również roztaczać aurę wokół nas, której sami nie wyczujemy. 

Nuty zapachowe:

Iso E Super

030123

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

<
Zmiana koloru perfum jest naturalnym procesem, który wynika z ekspozycji na światło lub ciepło, a także z procesu starzenia się perfum. Zmiana koloru nie wpływa zazwyczaj na jakość zapachu perfum.

Opinie o perfumach AJ Deluxe Wood 684