Zaperfumowanie 24%

AJ Deluxe Wood 120

Zapach inspirowany DKNY - Be Delicious

43,90 zł
Ilość

  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę! Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 140zł (dla zamówień za pobraniem od 250zł). Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 140zł (dla zamówień za pobraniem od 250zł).
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot. Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Świeże spojrzenie, świeży zapach i świeżość w ruchach. Wprost uwielbiasz te rześkie poranki kiedy z radością w sercu rozpoczynasz nowy dzień. Niech twoim porannym towarzyszem będzie odpowiednik perfum DKNY – Be Delicious. Sięgnij po francuskie perfumy AJ Deluxe Wood o zwiększonym zaperfumowaniu inspirowane DKNY – Be Delicious. Patrz śmiało przed siebie. To może być twój czas. Nowy dzień, nowa energia i nowy inspirujący zapach. Otwórz się na pozytywne zmiany i dąż do realizacji marzeń. Zmotywowana witalnością zawartą w zapachu naszych perfum staniesz się uosobieniem szczęścia i sukcesu.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: grejpfrut, ogórek, magnolia

Nuty serca: tuberoza, róża, konwalia, fiołek, zielone jabłko

Nuty bazy: nuty drzewne, bursztyn, drzewo sandałowe

010522

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Zmiana koloru perfum jest naturalnym procesem, który wynika z ekspozycji na światło lub ciepło, a także z procesu starzenia się perfum. Zmiana koloru nie wpływa zazwyczaj na jakość zapachu perfum, chyba że zostały one przechowywane w niewłaściwych warunkach.