FP 120 Edycja Limitowana

Zapach inspirowany DKNY - Be Delicious

24,10 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Dawka energii od samego rana

Odświeżenie i dawka energii to jest to, czego potrzebujesz o poranku, by mieć siłę na przeżycie kolejnego dnia. Wybierz więc Francuskie perfumy o nr 120 inspirowane zapachem DKNY – Be Delicious, stanowiące znakomity odpowiednik tych słynnych perfum. Pozwól tym rześkim nutom zapachowym towarzyszyć Ci każdego dnia i dodawać Ci odwagi do patrzenia przed siebie i odważnego podążania do przodu, by spełniać swoje marzenia. 

Owocowo - kwiatowy raj

Nasz zamiennik perfum DKNY – Be Delicious to nietuzinkowa mieszanka zapachów owocowo – kwiatowych oraz drzewnych. Wszystko zaczyna się od grejpfruta, ogórka i magnolii, by przejść w aromaty róży, konwalii, tuberozy, fiołka oraz zielonych jabłek. Nuty drzewne zaś stanowią bazę tej kompozycji i są to drzewo sandałowe i bursztyn. Czuj się jak w pełnym owoców i kwiatów raju, gdziekolwiek jesteś i cokolwiek robisz. Czerp inspirację i czerp z życia garściami nie tracąc uśmiechu na twarzy.

Nuty zapachowe

Nuty głowy: grejpfrut, ogórek, magnolia

Nuty serca: tuberoza, róża, konwalia, fiołek, zielone jabłko

Nuty bazy: nuty drzewne, bursztyn, drzewo sandałowe

010723

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)