Zaperfumowanie 24%

AJ Deluxe Wood 164

Zapach inspirowany Chloé - Chloe EDP

43,90 zł
OTRZYMAJ 20% RABATU Z KODEM KOBIETA
Ilość

  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę! Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 140zł (dla zamówień za pobraniem od 250zł). Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 140zł (dla zamówień za pobraniem od 250zł).
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot. Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot.

Ubierz się w zapach przywołujący ciepłe wspomnienia i uśmiech na twarzy. Postaw na francuskie perfumy AJ Deluxe Wood o zwiększonym zaperfumowaniu. Zanurz się w zapachu, który oferuje doskonały odpowiednik perfum 164. Możesz każdego dnia nosić woń optymizmu i młodej energii witalnej. Nie ograniczaj się tylko do uroczystych okazji. Jesteś warta tego by w każdej chwili otaczała cię rozkoszna woń, dzięki której twoje życie nabierze nowego wymiaru, a otoczenie będzie pożądać twojego towarzystwa. Sięgnij po odpowiednik francuskich perfumy nr 164 którego zaperfumowanie francuskimi olejkami wynosi 24%. Stań się inspiracją dla innych i wprowadzaj spokój i harmonię gdziekolwiek się pojawisz.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: piwonia, frezja, liczi

Nuty serca: róża, magnolia, konwalia

Nuty bazy: bursztyn, cedr

010123

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Zmiana koloru perfum jest naturalnym procesem, który wynika z ekspozycji na światło lub ciepło, a także z procesu starzenia się perfum. Zmiana koloru nie wpływa zazwyczaj na jakość zapachu perfum.