Zaperfumowanie 24%
OTRZYMAJ 15% RABATU Z KODEM MAMA

AJ Deluxe Wood 196

podobne nuty zapachowe: Rush

43,90 zł
Otrzymaj 15% rabatu z kodem MAMA
Ilość

  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę! Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka od 126 zł (Pocztex Punkt). Darmowa wysyłka od 126 zł (Pocztex Punkt).
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot. Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot.

Urodzona aby kusić i uwodzić. Jesteś uosobieniem kobiety namiętnej, która nie przekraczać jasno wytyczonych granic i  z którą można grać tylko na jej zasadach. Śmiałość, duma i zalotność to twoje główne cechy. Postaw więc na francuskie perfumy AJ Deluxe Wood o zwiększonym zaperfumowaniu, w których zawartość olejków zapachowych wynosi 24%. To doskonały zamiennik perfum Rush o nutach zapachowych nie do odróżnienia od oryginalnego produktu. Twórz własny image powodujący szybsze bicie serca u całej rzeszy adoratorów. Bierz więc byka za rogi i wytyczaj swoje własne ścieżki, które zaprowadzą Cię do wyśnionego celu.  Wiesz dobrze, że nic nie może Cię zatrzymać. 

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: Płatki afrykańskiej frezji, brzoskwinia, gardenia kalifornijska

Nuty serca: kolendra, róża damasceńska, jaśmin

Nuty bazy: Wanilia, paczula, wetyweria

021221

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

<
Zmiana koloru perfum jest naturalnym procesem, który wynika z ekspozycji na światło lub ciepło, a także z procesu starzenia się perfum. Zmiana koloru nie wpływa zazwyczaj na jakość zapachu perfum.

Opinie o perfumach AJ Deluxe Wood 196