AJ Deluxe Wood 196

Zapach inspirowany Gucci - Rush

39,90 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Urodzona aby kusić i uwodzić. Jesteś uosobieniem kobiety namiętnej, która nie przekraczać jasno wytyczonych granic i  z którą można grać tylko na jej zasadach. Śmiałość, duma i zalotność to twoje główne cechy. Postaw więc na francuskie perfumy AJ Deluxe Wood o zwiększonym zaperfumowaniu, w których zawartość olejków zapachowych wynosi 24%. To doskonały zamiennik perfum Gucci Rush o nutach zapachowych nie do odróżnienia od oryginalnego produktu. Twórz własny image powodujący szybsze bicie serca u całej rzeszy adoratorów. Bierz więc byka za rogi i wytyczaj swoje własne ścieżki, które zaprowadzą Cię do wyśnionego celu.  Wiesz dobrze, że nic nie może Cię zatrzymać. 

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: Płatki afrykańskiej frezji, brzoskwinia, gardenia kalifornijska

Nuty serca: kolendra, róża damasceńska, jaśmin

Nuty bazy: Wanilia, paczula, wetyweria

041019

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)