FP 196 Edycja Limitowana

podobne nuty zapachowe: Rush

24,10 zł
OTRZYMAJ 20% RABATU Z KODEM KOBIETA
Ilość

  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę! Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 140zł (dla zamówień za pobraniem od 250zł). Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 140zł (dla zamówień za pobraniem od 250zł).
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot. Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot.

Miłość od pierwszego wejrzenia

Nagła, impulsywna i trudno się jej oprzeć – taka jest właśnie miłość od pierwszego wejrzenia, którą inspirowane są perfumy kultowej marki Rush. Udało nam się stworzyć odpowiednik tego niezwykłego zapachu, który wystarczy poczuć raz, by zachwycić się nim i zakochać w nim bez pamięci. Jest idealny dla pewnych siebie, nowoczesnych kobiet na wyjątkowe wieczory i na każdy dzień.

Eksplozja kobiecości

Pora pozwolić rozkwitnąć swojemu wewnętrznemu urokowi i pięknu. Francuskie perfumy nr 196 szybko wydobędą to, co w Tobie najlepsze. Ten zamiennik powstały z inspiracji zapachem  Rush ukaże wszystkim Twoją zmysłowość i radość z życia. Głowę tej kompozycji stanowią płatki afrykańskiej frezji, gardenia kalifornijska oraz brzoskwinia. Po chwili jednak ustępują one nutom serca, a więc damasceńskiej róży, jaśminowi i kardamonowi. Wszystko to oparte jest na dość tradycyjnej bazie, w skład której wchodzi paczula, wetyweria i wanilia. 

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: Płatki afrykańskiej frezji, brzoskwinia, gardenia kalifornijska

Nuty serca: kolendra, róża damasceńska, jaśmin

Nuty bazy: Wanilia, paczula, wetyweria

020723

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Zmiana koloru perfum jest naturalnym procesem, który wynika z ekspozycji na światło lub ciepło, a także z procesu starzenia się perfum. Zmiana koloru nie wpływa zazwyczaj na jakość zapachu perfum.