FP 196 Edycja Limitowana

Zapach inspirowany Gucci - Rush

21,90 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Miłość od pierwszego wejrzenia

Nagła, impulsywna i trudno się jej oprzeć – taka jest właśnie miłość od pierwszego wejrzenia, którą inspirowane są perfumy kultowej marki Gucci Rush. Udało nam się stworzyć odpowiednik tego niezwykłego zapachu, który wystarczy poczuć raz, by zachwycić się nim i zakochać w nim bez pamięci. Jest idealny dla pewnych siebie, nowoczesnych kobiet na wyjątkowe wieczory i na każdy dzień.

Eksplozja kobiecości

Pora pozwolić rozkwitnąć swojemu wewnętrznemu urokowi i pięknu. Francuskie perfumy nr 196 szybko wydobędą to, co w Tobie najlepsze. Ten zamiennik powstały z inspiracji zapachem Gucci Rush ukaże wszystkim Twoją zmysłowość i radość z życia. Głowę tej kompozycji stanowią płatki afrykańskiej frezji, gardenia kalifornijska oraz brzoskwinia. Po chwili jednak ustępują one nutom serca, a więc damasceńskiej róży, jaśminowi i kardamonowi. Wszystko to oparte jest na dość tradycyjnej bazie, w skład której wchodzi paczula, wetyweria i wanilia. 

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: Płatki afrykańskiej frezji, brzoskwinia, gardenia kalifornijska

Nuty serca: kolendra, róża damasceńska, jaśmin

Nuty bazy: Wanilia, paczula, wetyweria

020120

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)