AJ Deluxe Wood 444

Zapach inspirowany YSL – Y 2017

39,90 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Dumnie uniesiona głowa pełna kreatywnych pomysłów czyni z Ciebie człowieka, który zawsze odnosi sukces. Sięgnij o francuskie perfumy AJ Deluxe Wood posiadające podniesiony poziom zaperfumowania o zawartości francuskich olejków wynoszącym 24%. Proponujemy Ci znakomity odpowiednik perfum Y By Yves Saint Laurent. Stań się synonimem zwycięzcy. Nie ma na świecie rzeczy, z którą nie chciałbyś się zmierzyć. Uwielbiasz trudne wyzwania, a twój zdecydowany charakter i pomysłowość pozwalają Ci niemal zawsze znaleźć rozwiązanie trudnych problemów. Niech nasz zamiennik Y By Yves Saint Laurent sprawi, że będziesz czerpał z niego motywację do zrobienia kolejnego kroku ku świetlanej przyszłości. 

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: bergamotka, aldehydy, imbir, mięta, cytryna

Nuty serca: liść fiołka, jabłko, szałwia, ananas, geranium

Nuty bazy: ambra, piżmo, cedr, jodła balsamiczna, kadzidło, wetyweria

021221

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)