Zaperfumowanie 24%
OTRZYMAJ 15% RABATU Z KODEM MAMA

AJ Deluxe Wood 49

podobne nuty zapachowe: Dior - Addict

43,90 zł
Otrzymaj 15% rabatu z kodem MAMA
Ilość

  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę! Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka od 126 zł (Orlen Paczka). Darmowa wysyłka od 126 zł (Orlen Paczka).
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot. Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot.

Skrywasz w sobie tajemnicę zaklętą z dwóch słowach: pożądanie i zmysłowość. Jesteś jasną gwiazdą na balu swojego życia. Podkreśl swoją zalotną naturę wybierając francuskie perfumy AJ Deluxe Wood - odpowiednik perfum zainspirowany Dior Addicset. Ciesz się wspaniałym orientalnym zapachem wybierając perfumy o zwiększonym zaperfumowaniu francuskimi olejkami wynoszącym 24%.  Nie musisz dalej szukać. Zasmakuj w wyrafinowanej orientalnej elegancji połączonej z feerią zmysłów. Ustalaj zasady gry i daj się adorować niezliczonej rzeszy mężczyzn wysyłających w Twoim kierunku tęskne i pożądliwe spojrzenia. 

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: jeżyna, liść mandarynki

Nuty serca: kwiat pomarańczy, cereus „królowa nocy”, jaśmin, róża

Nuty bazy: drzewo sandałowe, bób tonka, wanilia

2018

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

<
Zmiana koloru perfum jest naturalnym procesem, który wynika z ekspozycji na światło lub ciepło, a także z procesu starzenia się perfum. Zmiana koloru nie wpływa zazwyczaj na jakość zapachu perfum.

Opinie o perfumach AJ Deluxe Wood 49