AJ Deluxe Wood 615

Zapach inspirowany Givenchy- Ange ou Demon le Secret

39,90 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Pogodne usposobienie i radość bijąca z Twojego oblicza przybliża do Ciebie tłumy ludzi, którzy dobrze czują się w Twoim towarzystwie. Poznaj francuskie perfumy o podwyższonym zaperfumowaniu wynoszącym aż 24%. Postaw na doskonały zamiennik perfum Givenchy Ange Ou Demon  Le Secret  z linii AJ Deluxe Wood. Daj sobie w prezencie zaklętą we flakonie moc pozytywnego patrzenia na świat i zjednywania sobie przyjaciół. Zanurzona w kusząco pachnącą kwiatową mgiełkę inspirowaną Givenchy Ange Ou Demon  Le Secret będziesz emanowała radością i dyskretnym urokiem kobiecej zalotności.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: herbata, żurawina, cytryna

Nuty serca: piwonia, jaśmin, lilia wodna

Nuty bazy: nuty drzewne, paczula

021221

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)