OTRZYMAJ 15% RABATU Z KODEM MAMA

L'amour Premium 615

podobne nuty zapachowe: Givenchy - Ange ou Demon le Secret

21,00 zł
Otrzymaj 15% rabatu z kodem MAMA
Ilość

  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę! Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka od 126 zł (Orlen Paczka). Darmowa wysyłka od 126 zł (Orlen Paczka).
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot. Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot.

Spraw, że nie będziesz obojętna

Kobiety są pełne sprzeczności a zarazem równowagi. Zapach francuskiej perfumetki Givenchy – Ange ou Demon le Secret doskonale opisuje najważniejsze cechy współczesnej kobiety. Spraw sobie radość i szczęście. Utrzymujemy normę i najwyższą jakość zapachu, który nie traci na swojej intensywności przez cały dzień na Twojej skórze. Jesteśmy dziełem, które nigdy nie będzie miało swojej oficjalnej premiery, to znaczy, że całe życie się rozwijamy. Postaw na rozwój razem z zapachem inspirowanych perfum Givenchy – Ange ou Demon le Secret. Przepiękny aromat to największy przyjaciel każdej kobiety, niezależnie od wieku, pochodzenia czy osobowości. Zastanów się jaki zapach Cię opisuje i dokonaj słusznego wyboru z francuskimi perfumami. 

Podkreśl swoją zmysłowość

Bądź w stanie zwiększyć swoją pewność siebie długoterminowo razem z zapachem francuskich perfum Givenchy – Ange ou Demon le Secret. Aromat, który stosujemy ma ogromny wpływ na naszą emocjonalność i z łatwością poprawia on nastrój i powoduje uśmiech na Twarzy każdej osobie, która się tylko z nim zetknie. Żyj w swojej prawdzie i zawsze bądź sobą razem z zapachem inspirowanych perfum Givenchy – Ange ou Demon le Secret. W sercu każdej kobiety jest miejsce na wspaniały zapach. Spraw sobie lub bliskiej Ci kobiecie zasłużony prezent.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: żurawina, cytryna, zielona herbata

Nuty serca: jaśmin, biała piwonia, kwiaty wodne

Nuty bazy: białe piżmo, paczula, akord drzewny

030523

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

<
Zmiana koloru perfum jest naturalnym procesem, który wynika z ekspozycji na światło lub ciepło, a także z procesu starzenia się perfum. Zmiana koloru nie wpływa zazwyczaj na jakość zapachu perfum.

Opinie o perfumach L'amour Premium 615