AJ Deluxe Wood 727

Zapach inspirowany Yves Saint Laurent - Black Opium EDP Intense

39,90 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Żyjesz tak jakby jutra miało nie być. Dajesz z siebie maksimum swoich możliwości. Niepohamowana energia twórcza przepełnia Cię w każdym calu. Masz wrażenie, że mogłabyś obdarzyć nią jeszcze kilka osób. To właśnie dla takich kobiet jak Ty przygotowaliśmy francuskie perfumy AJ Deluxe Wood z powiększoną zawartością francuskich olejków zapachowych wynoszącą aż 24%. Sięgnij po doskonały zamiennik perfum Yves Saint Laurent Black Opium EDP Intense i dodaj sobie porcji tak potrzebnej Ci energii. Jeszcze mocniej, jeszcze szybciej, jeszcze lepiej. Daj się uwieść eleganckiemu zapachowi powstałemu z inspiracji perfumami Yves Saint Laurent Black Opium EDP Intense. Nasz odpowiednik perfum Yves Saint Laurent Black Opium EDP Intense przeznaczony jest dla energicznych i aktywnych kobiet, które chcą za pomocą wytwornej orientalnej woni uświetnić najbardziej uroczyste okazje w swoim życiu. Nie wahaj się, przecież jesteś tego warta.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: absynt, malinojeżyna 

Nuty serca: kawa, jaśmin wielkolistny, kwiat pomarańczy

Nuty bazy: wanilia, lukrecja, drzewo sandałowe

030121

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)