L'amour Premium 727

podobne nuty zapachowe: Yves Saint Laurent - Black Opium EDP Intense

21,00 zł
OTRZYMAJ 20% RABATU Z KODEM KOBIETA
Ilość

  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę! Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 140zł (dla zamówień za pobraniem od 250zł). Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 140zł (dla zamówień za pobraniem od 250zł).
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot. Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot.

"Nocne życie


Postaw znów na swoim! Oddaj się w wir szalonej zabawy. Pójdź na całość z bliskimi znajomymi, z którymi zaczniesz spełniać wszystkie pragnienia! Niech ta sposobność stanie się dla Ciebie doskonałym momentem na bycie szczęśliwą. Poczuj, jak nocna energia miasta pochłania całe Twoje ciało. Niech Twoje życie stanie się wolne od ograniczeń. Teraz możesz to zrobić, ponieważ masz pod ręką perfumetkę L’amour Premium 727, która powstała z inspiracji zapachem Yves Saint Laurent - Black Opium EDP Intense. Te paryskie perfumy powstały poprzez dokładną selekcję najwyższej jakości składników na rynku, dzięki czemu wystarczy zaledwie jedno psiknięcie, aby nietuzinkowa orientalno-waniliowa kompozycja nut zapachowych pozostała na Twojej skórze przez wiele godzin. Zadbaj o swój komfort razem z nami - jesteśmy przekonani, że podziękujesz sobie za to przy pierwszej możliwej okazji.
Doświadczaj jeszcze więcej


Niech każdy moment stanie się dla Ciebie jeszcze intensywniejszy. Przeżywaj przyjemne połączenia emocji oraz uczuć. Teraz możesz to zrobić w kilka chwil, ponieważ masz pod ręką odpowiednik Yves Saint Laurent - Black Opium EDP Intense. Zamiennik markowych perfum wiernie utożsamia się z ich pociągającym orientalno-waniliowym charakterem, dzięki czemu posiada szerokie grono wiernych fanek na całym świecie. Poznaj jego ogromną moc i ciesz się każdą chwilą jeszcze bardziej! Te francuskie lane perfumy pod postacią perfumetki sprawdzą się również bardzo dobrze w postaci eleganckie upominku dla bliskiej znajomej!"
Nuty zapachowe:

Nuty głowy: absynt

Nuty serca: kwiat pomarańczy, lukrecja, jaśmin arabski

020323

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Zmiana koloru perfum jest naturalnym procesem, który wynika z ekspozycji na światło lub ciepło, a także z procesu starzenia się perfum. Zmiana koloru nie wpływa zazwyczaj na jakość zapachu perfum.