Zaperfumowanie 24%
OTRZYMAJ 15% RABATU Z KODEM MAMA

AJ Deluxe Wood 743

podobne nuty zapachowe: Paco Rabanne - Olympea Blossom

43,90 zł
Otrzymaj 15% rabatu z kodem MAMA
Ilość

  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę! Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka od 126 zł (Pocztex Punkt). Darmowa wysyłka od 126 zł (Pocztex Punkt).
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot. Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot.

Dajesz z siebie wszystko i potrafisz działać z taką energią, że starczyłoby jej na obdzielenie kilku osób. Jesteś motywacją dla otoczenia, które zainspirowane Twoją postawą życiową pragnie Cię naśladować. Sięgnij po francuskie perfumy AJ Deluxe Wood o zwiększonym zaperfumowaniu olejkami zapachowymi, których zawartość wynosi aż 24%. Jeszcze dłużej i jeszcze intensywniej. Zupełnie tak jak Ty. Wybierz odpowiednik perfum Paco Rabanne Olympea Blossom i wjedź na wyżyny kreatywności. Niech ten energetyczny zapach inspirowany Paco Rabanne Olympea Blossom wykrzesze z Ciebie jeszcze więcej mocy, dzięki której będziesz w stanie zmieniać świat i spełniać swoje marzenia. Nie obawiaj się sięgać gwiazd. Nasz zamiennik Paco Rabanne Olympea Blossom będzie Ci stale towarzyszył w chwilach triumfu. 

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: róża damasceńska, różowy pieprz

Nuty serca: gruszka, czarna porzeczka, sorbet

Nuty bazy: wanilia, sól, drewno kaszmirowe, paczula

030821

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

<
Zmiana koloru perfum jest naturalnym procesem, który wynika z ekspozycji na światło lub ciepło, a także z procesu starzenia się perfum. Zmiana koloru nie wpływa zazwyczaj na jakość zapachu perfum.

Opinie o perfumach AJ Deluxe Wood 743