AJ Deluxe Wood 743

Zapach inspirowany Paco Rabanne Olympea Blossom

43,90 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Dajesz z siebie wszystko i potrafisz działać z taką energią, że starczyłoby jej na obdzielenie kilku osób. Jesteś motywacją dla otoczenia, które zainspirowane Twoją postawą życiową pragnie Cię naśladować. Sięgnij po francuskie perfumy AJ Deluxe Wood o zwiększonym zaperfumowaniu olejkami zapachowymi, których zawartość wynosi aż 24%. Jeszcze dłużej i jeszcze intensywniej. Zupełnie tak jak Ty. Wybierz odpowiednik perfum Paco Rabanne Olympea Blossom i wjedź na wyżyny kreatywności. Niech ten energetyczny zapach inspirowany Paco Rabanne Olympea Blossom wykrzesze z Ciebie jeszcze więcej mocy, dzięki której będziesz w stanie zmieniać świat i spełniać swoje marzenia. Nie obawiaj się sięgać gwiazd. Nasz zamiennik Paco Rabanne Olympea Blossom będzie Ci stale towarzyszył w chwilach triumfu. 

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: róża damasceńska, różowy pieprz

Nuty serca: gruszka, czarna porzeczka, sorbet

Nuty bazy: wanilia, sól, drewno kaszmirowe, paczula

030821

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)