L'amour Classic 743

Zapach inspirowany Paco Rabanne Olympea Blossom

16,00 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

"Zapach mistrzyni

Jesteś pewną siebie kobietą, która wie, na co ją stać. Możesz w zaledwie kilka chwil rozbudzić w sobie ogromną motywację do działania, dzięki czemu każdy dzień może stać się niezapomnianą przygodą do spełniania marzeń. Niech Twoja codzienność stanie się prawdziwą przygodą, o której będziesz z dumą w przyszłości opowiadać. Podkreśl ten stan i zadbaj o swoje mocne strony wraz z perfumetką L’amour Classic 743, która powstała z inspiracji zapachem Paco Rabanne Olympea Blossom. Niech to pociągające połączenie nut zapachowych wiernie towarzyszy Ci podczas codziennych obowiązków, jak i również podczas ważnych wyjść w gronie najbliższych znajomych. Paryskie perfumy powstały z najwyższej jakości składników na rynku, dzięki czemu wystarczy zaledwie jedno psiknięcie, aby szyprowo-owocowa kompozycja nut zapachowych pozostała na Twojej skórze przez wiele godzin. Sięgnij po francuskie perfumy w niewygórowanej cenie już teraz i przekonaj się, jak wielką moc w sobie posiadają!Odzwierciedlenie zwycięstwa

Twój sukces jest już blisko. Chcesz odpowiednio przygotować się na ten moment. My to doskonale rozumiemy! Właśnie dlatego stworzyliśmy wyjątkowy zamiennik Paco Rabanne Olympea Blossom. Odpowiednik oryginalnych perfum z powodzeniem oddaje ich pociągający charakter, dzięki czemu wiele kobiet sukcesu sięga po niego. Zadbaj o to, aby najważniejszy moment zapadł na długo w Twojej pamięci. Błyszcz niczym gwiazda na niebie i poczuj, że jesteś wyjątkową kobietą! Właśnie o tym będą przypominać Ci te francuskie lane perfumy. Perfumetka L’amour Classic 742 to także odpowiedni wybór na elegancki prezent dla bliskiej znajomej na wiele okazji!"Nuty zapachowe:

Nutami głowy są: róża , gruszka, pieprz  

Nutą serca jest : wanilia, drewno

Nutami bazy jest: piżmo

020322

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)