Laur Klienta Odkrycie Roku 2021 dla francuskieperfumy.pl

Laur Klienta Odkrycie Roku 2021 dla francuskieperfumy.pl

Rok 2021 był dla nas niezwykle intensywnym rokiem, który znacząco wpłynął na rozwój sklepu francuskieperfumy.pl. Wprowadziliśmy trzy nowe linie produktów o istotnych wyróżnikach, a nasze klasyczne zapachy Francuskie Perfumy zostały uhonorowane tytułem Odkrycie Roku w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta, oceniającym popularność marki i jakość produktów oraz świadczonych usług w świadomości polskich konsumentów.

Bardzo duże zadowolenie klientów, staranna dbałość o wysoką jakość produktów i stałe rozwijanie asortymentu zarówno w postaci nowych linii perfum, jak i poszerzania dotychczasowej gamy zapachów zostało docenione na skalę ogólnopolską. Cieszymy się, że wśród Was jest coraz więcej zadowolonych posiadaczy Francuskich Perfum. To dzięki Wam jesteśmy Nr 1 w Polsce! 

Odpowiadając na Wasze stale rosnące potrzeby, stworzyliśmy luksusową linię perfum AJ. Zadbaliśmy o to, aby jakość i wyjątkowość produktu zachwyciła Was od pierwszego wejrzenia. Ekskluzywne opakowanie, oraz unikalne flakony idealnie nadają się na upominek dla bliskiej Ci osoby. Poznaj je bliżej:

AJ Deluxe - Ich zaperfumowanie wynosi aż 24%, dzięki temu utrzymują się na ciele przez ponad 24 godziny. Ponadto, wyróżniają je piękne i eleganckie flakony z elementami złota dla kobiet i srebra dla mężczyzn. Występują również w wersji AJ Delux Wood, która wyróżnia się drewnianymi elementami na flakonie.

AJ Wood Eco – perfumy nie tylko dla alergików. Linia zapachów skierowana do osób, które kochają żyć w duchu EKO, a jednocześnie, są idealne dla osób zmagających się z reakcjami alergicznymi na substancje zawarte w perfumach. To jedyne perfumy w Polsce bez alergenów. Perfumy z tej linii pakujemy w opakowania z recyklingu.

Udostępnij ten wpis

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz