FP 199 Edycja Limitowana

Zapach inspirowany Hugo Boss - Hugo Woman (UNIKAT)

24,10 zł
Ilość

  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę! Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 140zł (dla zamówień za pobraniem od 250zł). Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 140zł (dla zamówień za pobraniem od 250zł).
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot. Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Oaza spokoju

Spokój, kiedy inni nie wytrzymują z nerwów. Harmonia, kiedy inni tracą równowagę. Dzięki tym cechom jesteś duszą towarzystwa, która zawsze potrafi rozładować napiętą atmosferę i załagodzić każdy konflikt. Sięgnij więc po francuskie perfumy nr 199 inspirowane słynnym zapachem Hugo Boss – Hugo Woman i podkreśl cechy, które są Twoim ogromnym atutem. Ten odpowiednik może towarzyszyć Ci każdego dnia i przy każdej okazji.

Luksus i Harmonia

Luksusowa mieszanka zapachowa, z inspiracji którą stworzyliśmy nasz zamiennik jest idealnie zharmonizowanym połączeniem aromatów owocowych i kwiatowych. Wśród nut głowy na pierwszy plan wychodzi zielone jabłko, a obok niego brzoskwinia, cyklamen, melon, czarna porzeczka, papaja, a także przełamujący owocową świeżość mech dębowy. W nutach serca przeważają zaś kwiaty wodne – hiacynt i lilia, okraszone dodatkowo jaśminem i korzeniem irysa. Baza zaś jest tradycyjnie drzewna. Tworzy ją cedr Virginia, drzewo sandałowe, żywica, ambra, orchidea oraz wanilia. 

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: zielone jabłko, brzoskwinia, melon, cyklamen, liść czarnej porzeczki, mech dębowy, papaja

Nuty serca: hiacynt wodny, lilia, jaśmin, korzeń irysa

Nuty bazy: cedr Virginia, drzewo sandałowe, orchidea, wanilia, żywica, ambra

021221

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Zmiana koloru perfum jest naturalnym procesem, który wynika z ekspozycji na światło lub ciepło, a także z procesu starzenia się perfum. Zmiana koloru nie wpływa zazwyczaj na jakość zapachu perfum, chyba że zostały one przechowywane w niewłaściwych warunkach.