FP 20 Edycja Limitowana

Zapach inspirowany Mexx - Woman

21,90 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Szalona radość życia

Jesteś szaloną optymistką, która szuka pozytywów w każdej sytuacji i patrzy na świat przez różowe okulary? To właśnie z inspiracji radością życia powstały perfumy Mexx – Woman, których odpowiednik stworzyliśmy właśnie dla takich, jak Ty. Wypróbuj go i ciesz się życiem, czerp z niego garściami i zarażaj swoim optymizmem wszystkich dookoła. Nikt nie lubi smutasów, więc francuskie perfumy nr 20 jeszcze bardziej będą do Ciebie przyciągały podkreślając idealnie Twój charakter.

Kwiatowo – owocowa eksplozja

Nasz zamiennik inspirowany perfumami Mexx – Woman to istna eksplozja aromatów kwiatowych i owocowych, w której zakochasz się od razu. Nuty głowy to kwaśna, orzeźwiająca cytryna z równie kwaskową czarną porzeczką i bergamotką. Ustępują one po chwili temu, co wydobywa się  z serca kompozycji, a więc kwiatom jaśminu, konwalii i róży. Najdłużej pozostaną na Twojej skórze jednak nuty drzewne, czyli cedr, drzewo sandałowe oraz bursztyn. 

Nuty zapachowe:

Nutami głowy: są czarna porzeczka, bergamotka i cytryna

Nutami serca: są jaśmin, konwalia i róża

Nutami bazy: są drzewo sandałowe, bursztyn i cedr. 

031120

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)