L'amour Classic 20

Zapach inspirowany Mexx - Woman

10,90 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

"Szczęście jest na wyciągnięcie Twojej ręki

Jesteś piękną kobietą, która zna swoją wartość! Wiesz, że możesz spełnić każde marzenie z uśmiechem na twarzy oraz radością w sercu. Codziennie z uporem dążysz do samorealizacji i jesteś najlepszą wersją siebie. Dla wielu nieświadomie stajesz się inspiracją do odnalezienia swojego wewnętrznego potencjału. To wielka odpowiedzialność, dlatego stworzyliśmy dla Ciebie coś wyjątkowego - perfumetka L’amour Classic 20 z inspiracji zapachem Mexx - Mexx Woman. Te francuskie perfumy to kochany cytrusowy zapach przez kobiety w każdym wieku, które pragną znów poczuć przypływ świeżej energii. Podążaj wybraną przez siebie ścieżką w życiu i bądź przy tym szczęśliwa… tylko nie zapomnij zabrać ze sobą paryskich perfum!Szala zwycięstwa

Wygraj każdą rywalizację w swoim życiu jeszcze przed jej rozpoczęciem! Przechyl szalę zwycięstwa na swoją stronę wraz z naszym zamiennikiem Mexx - Mexx Woman. Możesz w subtelny sposób sprawić, aby żaden mężczyzna nie mógł przejść obok Ciebie obojętnie. Odpowiednik markowych perfum stanie się Twoim ulubionym wyborem podczas wyjątkowych uroczystości, ponieważ dzięki niemu z łatwością poczujesz nieprawdopodobną pewność siebie. Pozwól sobie na znacznie więcej i poczuj, że niemożliwe dla Ciebie nie istnieje razem z francuskimi lanymi perfumami!"Nuty zapachowe:

Nuty głowy: czarna porzeczka, bergamotka i cytryna

Nuty serca: jaśmin, konwalia i róża

Nuty bazy: drzewo sandałowe, bursztyn i cedr

081022

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)