FP 209 Edycja Limitowana

Zapach inspirowany Adidas - Active Bodies

24,10 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Niech żyje klasyka.

Masz proste i twarde zasady, których się trzymasz. Nie znosisz dzielenia włosa na czworo. Tak to tak, a nie to nie. Działasz konkretnie i zdecydowanie nie wdając się w zawiłe szczegóły i dywagacje. Raz dane przez Ciebie słowo stanowi świętość. Uosabiasz swoją postawą tradycyjną i ponadczasową męską postawę. Poznaj nasze perfumy o numerze 209 które stanowią doskonałej jakości odpowiednik perfum Adidas Active Bodies. Pozostań wierny klasycznemu kolońskiemu zapachowi cieszącemu pokolenia mężczyzn od wielu lat. Powróć do źródła klasycznego męskiego zapachu z kategorii vintage niosącego ze sobą wspomnienia dawnych lat. Intrygujące leśne i korzenne nuty niezmiernie kojarzą się z typowo samczym stylem bycia i nieugiętą postawą. Niech zapach inspirowany Adidas Active Bodies będzie twoim wiernym i oddanym towarzyszem podczas dnia pełnego pracy i wyzwań. Oczaruj otoczenie nieśmiertelną klasyką i bądź ambasadorem ponadczasowych wartości jakie niesie ze sobą nasz zamiennik perfum Adidas Active Bodies.

Synonim twardego faceta.

Nie wahaj się. Sięgnij po nasze paryskie perfumy inspirowane zapachem Adidas Active Bodies i pokochaj zapach, który zasługuje w pełni na miano kultowej kompozycji. Dołącz do całej rzeszy mężczyzn w różnym wieku doceniającej typowo męskie, lekko drapieżne i kolońskie nuty nadające całości typowego samczego charakteru. Postaw na nasz zamiennik Adidas Active Bodies i ciesz się kompozycją pasującą na wszelakie okazje dnia codziennego. Leśny i koloński charakter zapachu inspirowanego Adidas Active Bodies będzie prezentował się najlepiej podczas chłodnych jesienno-zimowych dni. Francuskie olejki zapachowe doskonałej jakości i zaperfumowanie na poziomie 20 procent sprawiają, że nasz zamiennik Adidas Active Bodies pachnie dokładnie tak jak oryginał, a jego trwałość sięga nawet 24 godzin co pozwala na długą radość z obcowania z ponadczasowym klasykiem. 

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: lawenda, liść czarnej porzeczki, aldehydy, nuty zielone, kminek, cytryna

Nuty serca: igły sosnowe, drzewo sandałowe, cedr, frezja, róża

Nuty bazy: mech dębowy, bursztyn, labdanum, piżmo, styraks, fasolka tonka

040123

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)